Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

1-голкові прямострокові машини (легкі і середні матеріали)

shvejnik.com.ua пропонує 1-голкові машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 28 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 28 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Одноголкові прямострокові швейні машини це обладнання без якого неможливо уявити сучасне швейне виробництво. Універсальність і багатофункціональність швейних машин човникового стібка дозволяє застосовувати їх можливості при абсолютно різноманітних швейних операціях. Одноголкові швейні машини здатні впоратися з усіма видами матеріалів - від легких до важких. При виборі універсальної швейної машини для Вашого виробництва необхідно враховувати ряд факторів і особливостей про які є можливість дізнатися в цій статті.

Переваги та особливості одноголкових прямострокових швейних машин човникового стібка:

- універсальність швейної машини, пов'язана з можливістю виконання різних швейних операцій;

- можливість використовувати додаткові пристосування для окантовування, підгину матеріалу, вшивання стрічки і т.д.;

- переоснащення швейної машини в залежності від складності матеріалів , які обробляються;

- простота в обслуговуванні і доступність в фінансовому плані.

Сучасний ринок універсальних швейних машин пропонує широкий модельний ряд від провідних виробників в світі. Для вдалого вибору моделі варто звернути увагу на типи просування матеріалу і швидкість роботи швейної машини. При необхідності обробки легких і середніх матеріалів зверніть увагу на такі характеристики як наявність нижнього просування матеріалу за допомогою зубів і швидкість шиття в межах 4000-4500 об./хв. Щоб уникнути посадки матеріалу в процесі пошиття рекомендується вибирати прямострокові машини човникового стібка з голковим просуванням матеріалу і нижнім транспортом. У разі переходу до обробки важких матеріалів зверніть увагу на наявність нижнього транспорту, крокуючої лапки і збільшеного човника, що дозволить якісно шити шкіру і щільні матеріали. Також не варто забувати, що швидкість шиття важких матеріалів не перевищує 3500 об./хв. При комбінуванні в одному виробі декількох шарів матеріалу з наявністю пластикових або картонних елементів зупиніть свій вибір на моделях універсальних швейних машин з потрійним просуванням (нижній, верхній і голковий транспорт).

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Dürkopp Adler, Pfaff, Vetron, Typical, Juki, Zoje, Garudan, Brother, Texi, Jack, Bruce, Siruba.

Спостерігаючи за насиченістю ринку швейного виробництва нерідко складно вибрати відповідну модель швейної машини човникового стібка. Фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід в підборі і обслуговуванні швейної техніки різної спрямованості. В каталозі Shvejnik.com.ua Ви знайдете кращі пропозиції високої якості за привабливими цінами від світових лідерів у виробництві прямострокових швейних машин.