Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: (shvejnik.uz@gmail.com) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

1-голкові прямострокові машини

Одноголкові прямострокові швейні машини це обладнання без якого неможливо уявити сучасне швейне виробництво. Універсальність і багатофункціональність швейних машин човникового стібка дозволяє застосовувати їх можливості при абсолютно різноманітних швейних операціях. Одноголкові швейні машини здатні впоратися з усіма видами матеріалів - від легких до важких. При виборі універсальної швейної машини для Вашого виробництва необхідно враховувати ряд факторів і особливостей про які є можливість дізнатися в цій статті.

Переваги та особливості одноголкових прямострокових швейних машин човникового стібка:

- універсальність швейної машини, пов'язана з можливістю виконання різних швейних операцій;

- можливість використовувати додаткові пристосування для окантовування, підгину матеріалу, вшивання стрічки і т.д.;

- переоснащення швейної машини в залежності від складності матеріалів , які обробляються;

- простота в обслуговуванні і доступність в фінансовому плані.

Сучасний ринок універсальних швейних машин пропонує широкий модельний ряд від провідних виробників в світі. Для вдалого вибору моделі варто звернути увагу на типи просування матеріалу і швидкість роботи швейної машини. При необхідності обробки легких і середніх матеріалів зверніть увагу на такі характеристики як наявність нижнього просування матеріалу за допомогою зубів і швидкість шиття в межах 4000-4500 об./хв. Щоб уникнути посадки матеріалу в процесі пошиття рекомендується вибирати прямострокові машини човникового стібка з голковим просуванням матеріалу і нижнім транспортом. У разі переходу до обробки важких матеріалів зверніть увагу на наявність нижнього транспорту, крокуючої лапки і збільшеного човника, що дозволить якісно шити шкіру і щільні матеріали. Також не варто забувати, що швидкість шиття важких матеріалів не перевищує 3500 об./хв. При комбінуванні в одному виробі декількох шарів матеріалу з наявністю пластикових або картонних елементів зупиніть свій вибір на моделях універсальних швейних машин з потрійним просуванням (нижній, верхній і голковий транспорт).

Спостерігаючи за насиченістю ринку швейного виробництва нерідко складно вибрати відповідну модель швейної машини човникового стібка. Фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід в підборі і обслуговуванні швейної техніки різної спрямованості. В каталозі Shvejnik.com.ua Ви знайдете кращі пропозиції високої якості за привабливими цінами від світових лідерів у виробництві прямострокових швейних машин.

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 61 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 61 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Завантаження. Будь ласка зачекайте... Завантаження. Будь ласка зачекайте...