Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Аксесуари для друку на виробах із шкіри

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Шкіра – один з найпопулярніших матеріалів і це не дивно. Адже вироби з неї завжди відрізнялися особливою елегантністю, відмінною міцністю і довговічністю. Друк на шкірі, в свою чергу, дозволяє створювати ексклюзивні речі високої якості. При нанесенні вона зберігає свою унікальну фактуру, а готові вироби виходять просто дивовижними.

Друк на шкіряних виробах створюється спеціальними обладнаннями та машинами, до яких часто необхідні такі аксесуари, як тканина для друку, стрічка для друку, різних розмірів та у рулонах, а також паста для друку.

Стрічки та тканини для друку використовуються на спеціальних машинах для друку на шкіряних виробах. За допомогою спеціального "штампу" та тиску фарба переноситься на виріб. А завдяки спеціальній пасті, що також є у наявності, тканину або стрічку можна використовувати неодноразово, що дуже зручно з практичної точки зору.

У даному розділі Ви знайдете стрічки та рулони тканин чорного, білого, золотого та срібного кольорів.

Понад 15 років наша команда Shvejnik.com.ua співпрацює з провідними європейськими та світовими лідерами на ринку швейної індустрії. Наш довготривалий досвід дозволяє нам пропонувати Вам великий та різноманітний асортимент швейних аксесуарів для Вашого швейного виробництва. Ви знайдете у нас не тільки аксесуари та швейні запасні частини, а й промислові та побутові швейні машини, а також безліч різного обладнання для хімчисток та пралень. Ми стараємось з усіх сил для Вас та для покращення ефективності на Вашому швейному виробництві. Звертайтесь до нас за консультацією щодо експлуатації того чи іншого обладнання, а також замовляйте необхідну техніку за телефоном або електронною адресою, що вказані на головній сторінці нашого сайту Shvejnik.com.ua.