Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Брусовочні машини

Shvejnik.com.ua пропонує брусовочні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 34 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 34 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Брусовочна машина – це обладнання для роботи зі шкірою. Оскільки обробка шкіри вимагає неабияких знань та навичок, то неправильно вважати, що з обрізанням виробів зі шкіри може впоратись будь-яка інша машина. У сучасному світі шкіра – один з найпопулярніших та найспецифічніших матеріалів, тому увага до якості її виготовлення в рази вища. Машина для брусовки шкіри обладнана потужним електродвигуном та міцними внутрішніми механізмами, які сприяють точному обрізанню країв шкіри без накладання шарів матеріалу один на одного.

Як правило, брусовочні машини універсальні. Їх можна використовувати при:

- виготовленні шкіряного одягу (штани, піджаки, спідниці, тощо)

- шитті шкіряного взуття

- виробництва сумок, ременів та різних аксесуарів зі шкіри

До головних особливостей брусовочних машин можна віднести високу потужність та швидкість. Також машина для брусовки має зручні габарити, що дозволяє розміщати її на будь-якій поверхні.

Брусовочні машини володіють функцією плавного регулювання товщини зрізу, механізмом самоочищення та заточки ножа. Майже безшумна, адже все обладнання виготовлено на базі нових технологій.

Машини для брусовки шкіри дають Вам можливість:

- розширити спектр вирішення задач: робота зі шкіряними аксесуарами, верхнім одягом, взуттям зі шкіри та шкірозамінника, шкіряних гаманців, тощо

- регулювання робочих параметрів

- зручні розміри та висока швидкість сприяють комфортним умовам роботи

- впровадження інноваційних технологій

При виборі брусовочної машини ми радимо відштовхуватись від того, для яких цілей потрібне дане обладнання на вашому виробництві: наявність додаткових опцій та допоміжного обладнання, можливість кріплення до столу або використання з швейною машиною.

Якщо ж Ви тільки плануєте почати працювати зі шкіряними виробами та виробами зі шкірзаму, але не знаєте як грамотно обрати брусовочну машину, то зверніться до наших фахівців. Спеціалісти нашого інтернет-магазину Shvejnik.com.ua неодмінно допоможуть у виборі брусовочної машини, підкажуть нюанси у її експлуатації та впевнять Вас у правильності вашого рішення. Чималий досвід роботи зі світовими лідерами у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкраще обладнання для Вашого виробництва з метою покращення роботи та підвищення продуктивності майстрів на ньому.