Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Циліндри

Shvejnik.com.ua пропонує пневматичні запчастини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

18 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

18 одиниця(s)

Пневматичний циліндр – виконавчий елемент пневматичної системи. Призначений для перетворення енергії стисненого повітря або газу в поступальний або обертальний рух (поворот на заданий кут). Застосовуються при тиску 6 - 7 бар.

Конструкція пневмоцилиндрів полягає у наступному: в гільзі, яка служить корпусом циліндра, розташований закріплений на штоку поршень так, щоб здійснювався вільний поступальний рух поршня в гільзі. З обох сторін гільза закрита кришками. Таким чином, поршень ділить внутрішню камеру пневмоциліндра на дві – штокову і поршневу. При підведенні робочої рідини в поршневу порожнину відбувається прямий хід пневмоциліндра, а при підводі в штокову – зворотний.

Розрізняють такі типи пневматичних циліндрів:

- стандартний пневмоциліндр – циліндри середніх ходів і діаметрів.

- пневмоциліндри великих діаметрів – циліндри з великими діаметрами і відносно малими ходами. Найчастіше використовують для підняття великих мас, наприклад як стіл верстата.

- компактний пневмоциліндр – циліндри з невеликими діаметрами і малою величиною ходу. Найчастіше використовують в якості притискних.

- тонкі пневмоциліндри – пневматичні циліндри з великими ходами і малими діаметрами поршня, мають велику швидкість лінійного переміщення.

- міні пневмоцилінри – циліндри дуже малих габаритів (наприклад, діаметр 6 мм і хід 5 мм). Використовуються для фіксації дрібних деталей.

- поворотні пневматичні циліндри – циліндри, робочий хід яких не прямолінійний рух, а обертання на кут менше 360 градусів.

У залежності від поставленої мети, циліндри розподіляють також на:

- поршневі

- штокові

Взаємодія між ними відбувається таким чином, що у поршневу камеру подається робоча рідина, яка продукує прямий хід. Зворотній хід створює ця ж рідина, але вже зі штокової частини. Часто такий пристрій називають пневмоциліндром двосторонньої дії.

Пневмоциліндри односторонньої дії мають більш складну конструкцію та наявність пружини, за рахунок чого, власне, має більші габарити.

Циліндри доступні з діаметрами поршня від 50 мм до 125 мм і ходом від 50 мм до 500 мм з кроком в 50 мм. Міцна конструкція, гнучкість при монтажі і висока технологічність робить їх придатними для застосування в якості приводного циліндру преса, дозатора, ножів та систем вимірювання.

Shvejnik.com.ua співпрацює з такими виробниками як: Camozzi (Італія), Festo (НІмеччина), SMC (Японія), Metal Work (Італія) і Norgren (США).

У швейній індустрії неможливо обійтись без таких запасних частин, як пневмоциліндри, тож ми зібрали для Вас найбільший асортимент пневматичних запчастин. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви знайдете різні моделі пневматичних циліндрів від провідних та перевірених виробників. Ми впевнені, що Ви неодмінно оберете найкращий варіант пневматичних запчастин за допомогою представленого нами асортименту на сайті. Також Ви можете проконсультуватись онлайн з нашими фахівцями, адже наш багаторічний досвід дозволить упевнитись у тому, що Ваш вибір буде однозначно вдалим.