Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Для розкрою

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

2 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

2 одиниця(s)

Програмне забезпечення для розкрійного обладнання сприяє швидкому та зручному виконанню поставлених перед майстром завдань. З метою полегшення роботи майстра на швейному виробництві, а саме на розкрійному обладнанні, використовуються нижченаведені програми:

Програмне забезпечення Audaces Apparel - Pattern Design/Marker Making Standard – це два модулі програмного забезпечення Audaces Apparel системи автоматизованого проектування одягу Audaces.

Audaces Pattern Design – одна з найпростіших програм для моделювання, градації, створення лекал підкладки, підбортів, флізеліну і т.д.

Завдяки даному інтерфейсу створюється переклад та оформлення виточок, створення складок, розстановка надсічок, побудова припусків на шви та інші функції, які частіше за все необхідні конструктору. На основі існуючих моделей можна проектувати нові моделі, змінюючи тільки вибрані елементи. Програма значно скорочує час розробки лекал первинної моделі та спрощує роботу майстра.

Наступне програмне забезпечення для розкрою, яке ми пропонуємо, це – Audaces Marker Making Standard – розкладка лекал на матеріалах різної ширини з автоматичним розрахунком витрат матеріалу.

В автоматичному режимі відстежує всі задані обмеження і технологічні умови розкрою: малюнок, ворс, проміжки між лекалами, а також створює розкладки для складеного матеріалу. За допомогою даного програмного забезпечення, Ви зможете здійснити вибір в розкладку лекал з однієї або різних моделей, а також змінити величину лекал, які враховують виробіток даного матеріалу.

На кожному кроці можна повернутися назад і повторити попередню операцію. Перед виходом на друк система повідомляє про можливі помилки, наприклад, лекала, що залишилися. Легко шукає файли за назвою, моделю, назвою клієнта, або за ключовим словом. Показує всю інформацію про розкладку – витрата матеріалу, ширина, довжина розкладки, кількість укладених елементів. Дозволяє об'єднувати деталі в групу або в секції. Працює з більшістю автоматичних розкрійних комплексів.

Після позначення моделі і матеріалу програма автоматично розраховує висновок на розкрійний комплекс. Розрахунок передбачає: ширина розкрійного столу, вид матеріалу, максимальна довжина розкладки, норма витрати матеріалу, максимальне число шарів в настилі і кількість кольорів. Високий рівень друку гарантує високу якість на наступних етапах продукції.

Понад 15 років команда Shvejnik.com.ua працює для покращення ефективності та продуктивності майстрів на Вашому швейному виробництві. Ми заслужили довіру чималої кількості європейських та світових брендів, що дозволяє нам пропонувати Вам тільки найкраще програмне забезпечення та високоякісне швейне обладнання. Телефонуйте нам за вказаним на сайті номером телефону і ми залюбки проконсультуємо Вас щодо експлуатації будь-якого обладнання або програмного забезпечення. Та пам'ятайте, не слід економити на якісній техніці або програмі, адже регулярно змінюючи дешевші аналоги, Ви витратите більше свого бюджету. Економте з нами! Ми завжди раді Вам та з радістю допоможемо у виборі.