Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Дублююче обладнання

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

22 одиниця(s)

Компанія Shvejnik.com.ua успішно працює з 2003. Протягом більш ніж 15 років наше підприємство  представлено ​​на ринку і за цей час досягло чималих висот у своєму сегменті. Наша сфера діяльності – це продаж швейного промислового обладнання. З самого початку своєї кар'єри компанія представляє швейне обладнання перевірених і шанованих на ринку європейських фірм.

Дублююче обладнання значно підвищує продуктивність підприємства, скорочуючи час на виготовлення виробів. Промислові преси для дублювання найчастіше застосовують для дублювання попередньо склеєних матеріалів або навіть для склеювання елементів декору: аплікацій, страз, термонаклейок, сублімацій. Вибрати оптимальне пристосування для оптимізації Вашого виробництва можна в нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua.

Дублююче обладнання поділяється на два типи:

- дублюючі преси притискного типу;

- дублюючі преси прохідного типу.

Сучасні моделі дублюючих машин відрізняються великою силою, точним електронним регулюванням температури на всій поверхні транспортних стрічок. Їх з великою впевненістю можна віднести до обладнань з високою продуктивністю роботи. Преси забезпечують надійне дублювання під дією нагрівання. Температура дублювання і час витримки регулюються у залежності від матеріалу, що потрібно обробити. Охолодження вже склеєних елементів виконується з дуже високою швидкістю.

Існують також спеціальні дублюючі преси для приклеювання клейкої стрічки. Такого роду преси обладнані трьома додатковими плитами, які можуть взаємозамінюватись дуже легко.

Ми поставляємо на вітчизняний ринок високоякісну техніку для промислового виготовлення текстильних виробів. Купуючи машини в нас, Ви можете розраховувати на оперативну доставку по Україні. На все обладнання надається гарантія. У процесі експлуатації Ви можете розраховувати на поставку деталей і якісний ремонт поточних поломок, які можуть виникнути з ряду причин. Якщо Вам знадобиться консультація менеджера, наші фахівці залюбки поділяться досвідом та проконсультують Вас щодо використання того чи іншого обладнання. Доставка відбувається у найкоротші терміни по всій Україні.