Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Дублюючі преси притискного типу

Shvejnik.com.ua пропонує дублюючі преса притискного типу наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Дублюючі преси притискного типу призначені для дублювання попередньо проклеєних матеріалів. Преси для дублювання прості та практичні у використанні. Характеризується широким спектром застосування і високою продуктивністю.

Перевагами притискних пресів вважається можливість точного встановлення часу, температури та тиску, що у свою чергу забезпечує високу якість і акуратність його роботи. 

Дублюючі преси оснащені двома касетами, що прискорюють обробку матеріалів і не переривають робочий процес при завантаженні і знятті готових деталей.
Завдяки спеціальній технології, реалізованої в дублюючому пресі, матеріал не прилипає до пластин. До того ж, для кожної пластини можна задавати різні температурні режими. Підходить для дублювання наступних матеріалів: шкіра зі шкірою; шкіра та текстиль; текстиль і текстиль.

Існують також спеціальні дублюючі преси для приклеювання клейкої стрічки. Такого роду преси обладнані трьома додатковими плитами, які можуть взаємозамінюватись дуже легко. Плити покриті спеціальною еластичною силіконовою резиною, особливо щільною, яка необхідна для приклеювання якісних твердих клейких стрічок. Двосторонні плити мають можливість регулювання температури для кращої аплікації кристалів більшої товщини. Електронна регуляція температури і часу дублювання, розподіл тиску і температури забезпечують міцне з'єднання та стійке приклеювання. Дублюючі машини обладнані 13-рівневим регульованим пресуванням.

Як правило, універсальними притискними пресами вважаються машини з електронним регулюванням часу пресування та температури. У таких дублюючих машинах рівномірний розподіл тиску і температури сприяють міцному з'єднанню основної тканини з флізеліном або іншими клейовими матеріалами.

Зазвичай притискні преси мають унікальну мембранну систему притиску, що дозволяє приклеювати різного роду стрази на вже готовий одяг, робити сублімації та працювати з різними типами матеріалів: шкіра, текстиль та навіть взуття.

Спостерігаючи за насиченістю ринку швейного виробництва нерідко складно вибрати відповідну модель дублюючої машини. Фахівці нашого магазину мають багаторічний досвід в підборі і обслуговуванні швейної техніки різної спрямованості. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви знайдете кращі пропозиції високої якості за привабливими цінами від світових лідерів у виробництві дублюючого обладнання.