Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Електромеханічні преси

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

2 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

2 одиниця(s)

Електромеханічні машини призначені для набивання декоративно-структурних заклепок. Працюють з декоративними металічними деталями різних форм і розмірів. Лазерне маркування дозволяє точно закріпити заклепки у вибраному Вами місці. Робоча платформа розміщена дуже зручно, тобто так, щоб для оператора була забезпечена хороша видимість.

В електромеханічних машинах для набивання декоративної фурнітури деталі фіксуються спеціальним штирем з верхньої сторони. Завдяки зручному розташуванню важеля можна дуже легко здійснити зміну кольору. Зміну розміру так само просто виконати завдяки використанню системи з тільки одним варіантом форми. За допомогою лазерного маркування ідеально фіксуєте деталі на тканині.

Електромеханічні преси слугують для обробки майже всіх видів тканин, включаючи шкіру, менш ніж в 2,5 мм завтовшки.

Переваги електромеханічних пресів:

- надійність конструкції

- економія електроенергії

- висока точність і швидкість, незалежні від температурних змін

- початок роботи при низьких температурах без необхідності прогріву

- мінімальне обслуговування

- відсутність швидкозношуваних запчастин

Електронна програма керування на такого роду електромеханічних пресах суттєво полегшує користування нею – достатньо лише натискати на ножну педаль. Також у пресах для металофурнітури міцна структура і високоточна фіксація деталей, що позбавляє від зайвих витрат.

Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для Вас. Наша команда пропонує Вам найкраще і ми впевнені, що Ви неодмінно знайдете найкращий варіант саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкраще обладнання для підвищення продуктивності та покращення якості роботи Вашого виробництва. Сміливо пишіть нам, ми завжди раді допомогти кожному та проконсультувати з приводу експлуатації того чи іншого швейного обладнання.