Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Електроприлади

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 28 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 28 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Електричний прилад або електроприлад – це технічний пристрій, що приводиться в дію за допомогою електрики і виконує деяку корисну роботу, яка може виражатися у вигляді механічної роботи, виділення теплоти та ін. Або призначене для забезпечення роботи інших електроприладів.

Без електроприладів у сучасному світі дуже важко обійтись, так і на швейному виробництві потрібні такі електричні прилади, як вентилятор, запобіжники, перемикачі, тумблери, кулачкові перемикачі, вилки, мікроперемикачі, розетки та інші.

Промисловий вентилятор встановлюється на швейні, розкрійні машини та інше обладнання. За допомогою магніту і гнучкої металевої гофри легко кріпиться до металевої поверхні і фіксується в необхідному положенні.

Запобіжник встановлюється в спеціальні вилки, відвідні блоки та інше електрообладнання.
Запобіжники призначені для одноразового використання.

Мікроперемикачі встановлюються на прасувальних столах, пресах та іншому промисловому обладнанні та бувають різних типів:

- з роликом

- з важелем

- кнопковий

Тумблери – малогабаритні перемикачі на два або три положення з важільно-пружинним приводом. Застосовуються головним чином для комутації ланцюгів управління (рідше ланцюгів живлення) в електротехнічних апаратах, приладах і пристроях, а також в радіоелектронній апаратурі. Зазвичай встановлюються на промислове електроустаткування.

Кулачкові перемикачі встановлюються на промислових парогенераторах, пресах та іншому обладнанні.

Вилки використовуються в промислових швейних, розкрійних та інших виробництвах для підключення електроприладів. Встановлюється на спеціальних підвісних проводах.

Розетки – використовуються для підключення прасок, парових щіток та іншого промислового обладнання.

Будь-які аксесуари для швейного обладнання та швейних машин Ви можете обрати і купити за привабливою ціною, зробивши замовлення на сторінці магазину Shvejnik.com.ua. Також Ви можете отримати оперативну консультацію фахівця, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Багаторічний досвід співпраці наших фахівців зі світовими лідерами у виробництві швейного обладнання дозволяє нам грамотно підійти до питання та допомогти Вам у вдосконаленні роботи на Вашому виробництві. Ми з радістю допоможемо Вам здійснити правильний вибір надійного обладнання для покращення ефективності та продуктивності праці майстрів на Вашому виробництві.