Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Етикет-тримачі

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Етикетка – графічний або текстовий знак, нанесений у вигляді наклейки, бірки або талона на товар, експонат, будь-який інший продукт виробництва, із зазначенням торговельної марки виробника, назви, дати виробництва, терміну придатності і так далі.

Для того щоб закріпити цінники, ярлики або етикетки на товар використовуються етикет-тримачі. Найчастіше зустрічаються чорні і білі пластикові з'єднувачі, розміри яких варіюються від 12 мм і до 127 мм.

Етикет-тримач – пластиковий з'єднувач, який необхідний для маркування взуття, одягу, побутових товарів, сумок, домашнього текстилю та іншої продукції.

Етикет-тримачі можуть бути виконані у вигляді скріпки або гачка. Для кріплення ярликів до виробів застосовують спеціальний голчастий пістолет для кріплення етикеток. Він дозволяє зручно і швидко прикріпити ярлики на одяг або інші товари.

Етикет-тримачі діляться на кілька видів, найпоширенішими з яких вважаються:

- Т-подібні;

- лопасті;

- гачки;

- кільцеві (хомут з ​​замком).

Ці етикет-тримачі для одягу та інших швейних виробів відрізняються за інтенсивністю навантаження, а також за програмними цілями застосування. Вони є простим і ефективним рішенням для інформування покупця про товар.

При кріпленні бірок і цінників ризик створення затяжок, дірок і пошкоджень немає. Переваги використання таких з'єднувачів – це хороша міцність кріплення, висока швидкість нанесення і можливість використання їх навіть для делікатних тканин. Етикет-тримач дозволить надійно закріпити етикетку, картонний ярлик, цінник або іншу бірку на тонкий виріб або товар зі щільного матеріалу.

Переваги використання етикет-тримачів::

- швидкість нанесення етикетки до 3 секунд

- висока міцність кріплення до 3,4 кг

- матеріал тримачів – поліпропілен.

Пластикові з'єднувачі застосовуються при маркуванні:

- білизни

- панчішних і шкарпеткових виробів

- сумок, рюкзаків та портфелів

- побутових товарів

- вазонів рослин

- іншої продукції.

При виникненні будь-яких питань, сміливо звертайтесь за номером телефону, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Спеціалісти нашої команди залюбки дадуть відповідь на кожне з них та проконсультують щодо експлуатації того чи іншого аксесуару. Наш багаторічний досвід співпраці зі світовими виробниками швейного обладнання дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще з метою покращення продуктивності та підвищення швидкості роботи на вашому виробництві.  Ми раді старатись заради Ваших задоволених посмішок після здійснення покупки у нас. Вдячні Вам за те, що дозволяєте підвищити ефективність та покращити продуктивність роботи на швейних виробництвах України. Тут Ви можете бути впевнені у надійності та високій якості кожного виробу, що зацікавив Вас.