Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: (shvejnik.uz@gmail.com) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ґудзикові машини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Ґудзикові швейні машини призначені для пришивання ґудзиків на текстильних виробах. Дане швейне обладнання оснащене двома педалями: одна для пришивання ґудзика до тканини, інша – для обрізання нитки.

Процес пришивання ґудзика проходить у декілька етапів: спочатку ґудзик фіксується у спеціальному тримачі і підставляється тканина, потім педаллю для пришиття ґудзика продовжується шиття й натиском іншої педалі – обрізкою нитки – завершується.

Промислові ґудзикові машини призначені для пришивання тільки плоских ґудзиків, також їх часто використовують з метою пришивання бірок.

У швейній індустрії промислові ґудзикові машини ділять на два типи:

- ґудзиковий напівавтомат (ґудзикова швейна машина ланцюгового стібка з серводвигуном та механічним керуванням, де кількість стібків, спосіб пришивання та натяг нитки встановлюються вручну)

- ґудзиковий автомат (ґудзикова швейна машина човникового стібка з серводвигуном та комп'ютерним керуванням, всі функції та операції налаштовуються на панелі управління. У пам'яті автоматичної ґудзикової машини може зберігатись близько 500 шаблонів пришивання ґудзики. За допомогою спеціальних програм можна створювати нові шаблони або вносити зміни у вже існуючі)

Ви ще не обрали найкращу модель для власного швейного виробництва? Не гайте часу, переходьте на наш сайт Shvejnik.com.ua та обирайте ідеальну машину на Ваш погляд. Наші фахівці з радістю порадять та допоможуть Вам обрати найпродуктивнішу швейну машину, щоб удосконалити ефективність роботи Вашого швейного виробництва.

 

Завантаження. Будь ласка зачекайте... Завантаження. Будь ласка зачекайте...