Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ґудзикові машини

Shvejnik.com.ua пропонує гудзикові машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Ґудзикові швейні машини призначені для пришивання ґудзиків на текстильних виробах. Дане швейне обладнання оснащене двома педалями: одна для пришивання ґудзика до тканини, інша – для обрізання нитки.

Процес пришивання ґудзика проходить у декілька етапів: спочатку ґудзик фіксується у спеціальному тримачі і підставляється тканина, потім педаллю для пришиття ґудзика продовжується шиття й натиском іншої педалі – обрізкою нитки – завершується.

Промислові ґудзикові машини призначені для пришивання тільки плоских ґудзиків, також їх часто використовують з метою пришивання бірок.

У швейній індустрії промислові ґудзикові машини ділять на два типи:

- ґудзиковий напівавтомат (ґудзикова швейна машина ланцюгового стібка з серводвигуном та механічним керуванням, де кількість стібків, спосіб пришивання та натяг нитки встановлюються вручну)

- ґудзиковий автомат (ґудзикова швейна машина човникового стібка з серводвигуном та комп'ютерним керуванням, всі функції та операції налаштовуються на панелі управління. У пам'яті автоматичної ґудзикової машини може зберігатись близько 500 шаблонів пришивання ґудзики. За допомогою спеціальних програм можна створювати нові шаблони або вносити зміни у вже існуючі)

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Dürkopp Adler, Pfaff, Juki, Zoje, Brother, Texi, Jack, Bruce, Siruba, Reece

Ви ще не обрали найкращу модель для власного швейного виробництва? Не гайте часу, переходьте на наш сайт Shvejnik.com.ua та обирайте ідеальну машину на Ваш погляд. Наші фахівці з радістю порадять та допоможуть Вам обрати найпродуктивнішу швейну машину, щоб удосконалити ефективність роботи Вашого швейного виробництва.