Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інше

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії запасних частин до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 1156 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 1156 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

На жаль, наскільки б швидко не прогресували сучасні технології, все ж немає нічого вічного. Не є виключенням і найдорожчі та найякісніші швейні машини. Та не все так сумно, як здається а перший погляд. На щастя, розібратись із несправностями швейної машини зможе кожен механік, а підібрати запчастини для реабілітації обладнання допоможе Вам наша команда.

Зазвичай на збій у роботі обладнання вказують різні несправності:

- нерівні або неякісні строчки

- стібок прокладається петлями

- деталі не сточуються

- рветься нитка

- ламаються голки

- пошкодження голкової пластини

- погане функціонування педалі

Проте втручання потрібно тільки тоді, якщо знизилась продуктивність роботи на виробництві, а видимих ознак поломки немає. У такій ситуації може знадобитися ряд регулювань або заміна робочого елемента через його поломку.

- якщо голка встановлена ​​неправильно, то це може привести до поломки голки і розриву ниток. Перш ніж викликати майстра перевірте, щоб голка була встановлена ​​правильно.

- невідповідність ниток, голок і тканин призводить до псування виробу і несправностей у роботі швейної машини. Обов'язково стежте за тим, щоб з кожним типом тканини працювала спеціалізована голка з ниткою потрібного номеру.

- пробита голкова пластина –виправляється виключно у майстерні шляхом заміни.

- вийшов з ладу мотор (обрив обмотки, поломка комп'ютера та інше) – найскладніша поломка, яка вимагає повної заміни.

- порушення реостата педалі передбачає заміну педальної установки.

Всі необхідні запчастини для надання Вашій швейній машині нового життя Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua: від лапок, голкових пластин, зубчатих рейок, ременів, петлячів, ножів, зажимів, відводчиків до гвинтів, гайок, двигунів, шківів, підшипників, дисків, втулок, грибків та важелів. З нетерпінням чекаємо на Ваш дзвінок за вказаним номером на нашому сайті та залюбки проконсультуємо з приводу будь-якого питання, яке Вас зацікавило. Сміливо обирайте нас, адже величезний досвід у тривалій співпраці зі світовими лідерами у швейній індустрії дає нам можливість пропонувати Вам тільки якісне та надійне обладнання для Вашого виробництва. Пам'ятайте, що оригінальні запасні частини – це однозначно найкращий вибір для швейного обладнання. Саме оригінали можуть неабияк продовжити термін експлуатації та покращити продуктивність роботи Вашої машинки. Ми ж, у свою чергу, обіцяємо, що Ваше замовлення доставимо у найкоротші терміни та за не менш приємною ціною.