Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інші запчастини до систем стисненого повітря

Shvejnik.com.ua пропонує пневматичні запчастини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 41 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 41 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Навіть найдорожче та найякісніше обладнання, на превеликий жаль, схильне ламатись або псуватись. Як би швидко не прогресували сучасні технології, все ж немає нічого вічного. Та на щастя, розібратись із несправностями швейної машини зможе кожен механік, а підібрати запчастини для реабілітації обладнання допоможе Вам наша команда.

Всі необхідні запчастини для надання Вашій швейній машині нового життя Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua: від датчика положення, знімача для труби, логічного елементу до магнітного датчика, ножиць, пружин, кнопок, котушок, пневмодроселів, пневмопістолетів для накачування коліс, та навіть реле.

Магнітний датчик являє собою спеціальний пристрій, що допомагає дізнатися положення об'єктів, реагуючи на магнітне поле. Датчик здатний визначити магнітне поле через такі матеріали як метал, пластик, дерево, сталь. У роботі пневматичного обладнання чималу роль відіграють магнітні датчики положення. Завдяки їм визначається положення поршня у пневмоциліндрі. Він встановлюється на пневмоциліндр, у поршні якого є магніт. Магнітне поле впливає на датчик, і його контакти замикають електричний ланцюг котушки клапана або вхідний ланцюг логічного контролера. Світлодіодний сигнал показує замикання внутрішнього контакту датчика під впливом магнітного поля. Датчики кріпляться в спеціальний слот циліндра, якщо він є, або на його корпус за допомогою різних кріплень (скоба, кронштейн).

Пневмодроселі призначені для регулювання та зміни тиску стиснутого повітря.

Пневмопістолет для накачування коліс – це інструмент, який використовується для подачі і спуску повітря, а також визначення тиску в шинах. Його перевагами є можливість високоточного визначення тиску, що досягається завдяки широкому діапазону дії манометра, простота експлуатації, і конструкція виконана з міцних, високоякісних матеріалів. 

Реле тиску – призначене для подання сигналу після того, як тиск робочого середовища досягне заданої значини.

Shvejnik.com.ua співпрацює з такими виробниками як: Camozzi (Італія), Festo (НІмеччина), SMC (Японія), Metal Work (Італія) і Norgren (США).

З нетерпінням чекаємо на Ваш дзвінок за вказаним номером на нашому сайті та залюбки проконсультуємо з приводу будь-якого питання, яке Вас зацікавило. Сміливо обирайте нас, адже величезний досвід у тривалій співпраці зі світовими лідерами у швейній індустрії дає нам можливість пропонувати Вам тільки якісне та надійне обладнання для Вашого виробництва. Пам'ятайте, що оригінальні запасні частини – це однозначно найкращий вибір для швейного обладнання. Саме оригінали можуть неабияк продовжити термін експлуатації та покращити продуктивність роботи Вашої машинки. Ми ж, у свою чергу, обіцяємо, що Ваше замовлення доставимо у найкоротші терміни та за не менш приємною ціною.