Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інший інструмент

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Як і будь-яке виробництво, так і швейне – не може обійтись без найдрібніших, але таких важливих запасних частин та інструментів, як ізоленти, самоклеючі стрічки, шила, різні штангенциркулі, тощо. Всі ці інструменти для власного виробництва Ви можете знайти на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Ми пропонуємо високоякісне швейне обладнання та швейні інструменти від надійних світових виробників та доставляємо Ваше замовлення у найкоротші терміни.

Ізолента є корисним і незамінним матеріалом, що використовується для ремонтних, побутових та інших робіт. При її простоті і легкості використання, вона має кілька характеристик і властивостей, які необхідно брати до уваги під час її придбання.

Ізоленти бувають дуже різноманітні, з різних матеріалів та з нанесенням різного виду клеїв.

Виготовляються вони з полівінілхлоридної пластифікованої плівки, на яку наноситься шар клею. Стрічка з каучуковим клеєм більш стійка до деформації і дії розчинників, легко прилипає до поверхні. Ізолента ПВХ з акриловим клеєм спочатку прилипає слабо, але міцність з'єднання зростає і через кілька годин її вкрай складно розірвати. Крім того, акриловий клей краще витримує вплив сонячних променів на відміну від каучукового.

Ізолента може бути на пластиковій або картонній втулці. Другий тип популярніший, що пояснюється, в тому числі, і тим, що стрічка більш липка за рахунок двох шарів клею, між якими нанесена грунтовка. Кращим варіантом вважається ПВХ стрічка з плівки класу А з клеєм з каучуку -  вона більш еластична, липка і безпечна.

За допомогою ізоляційної стрічки ПВХ можна домогтися герметичності стику різних з'єднань при проведенні технічних, електромонтажних, ремонтних робіт, захисту від різних факторів. Застосування такої ізоляції рекомендується для ізолювання струмопровідних частин і з'єднань проводів, що є захистом від удару електричним струмом.

Основні властивості ізоленти:

- чим більша товщина, тим більше підвищуються її властивості ізоляції,

- підвищена напруга пробою. Деякі виробники дають гарантію на високі значення діелектричних властивостей ізоляційної стрічки,

- висока якість ізоляції досягається при намотуванні декількох шарів стрічки,

- стрічки мають стійкість до нагрівання, тому використовується в широкому інтервалі температур,

- відмінна адгезія створюється поєднанням товщини і типу клейкого шару,

- міцність. Хороші показники міцності дають можливість застосовувати стрічку під час електромонтажних робіт особливої ​​складності,

- стійкість до горіння. Стрічка використовується для ізоляції з'єднань проводів, тому ця властивість грає важливу роль.

Однак, при підвищених температурах стрічка ПВХ схильна до розплавлення, тому її використовують в місцях, що виключають нагрів. При виборі такого матеріалу необхідно враховувати напругу, температуру і вологість місця ізоляції, а також температуру зовнішнього середовища.

Ізоленти знайшли своє використання на багатьох виробництвах, у тому числі – на швейному. Тож ми раді пропонувати надійні та перевірені швейні інструменти та аксесуари для полегшення Вашої праці на виробництві. Ринок, на жаль, переповнений дешевими аналогами різних швейних аксесуарів, та навіть при таких дрібних деталях варто надавати перевагу якісному товару від надійних виробників. Тому ми, команда Shvejnik.com.ua, залюбки проконсультуємо Вас та допоможемо здійснити правильний вибір швейних запчастин та інструментів. Напишіть нам або зателефонуйте за номером, що вказаний на головній сторінці нашого сайту - Shvejnik.com.ua, і наші фахівці неодмінно будуть раді допомогти Вам покращити продуктивність Вашого виробництва.