Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інструмент для обробки шкіри

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 26 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 26 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Інструменти для шкіри є незамінними помічниками для тих, хто займається створенням різної продукції, використовуючи натуральні матеріали. Зрозуміло, що зробити перші спроби в ручній творчості можна і за допомогою звичайних канцелярських і побутових приладів. Однак ті, хто вже встиг захопитись цією творчістю і займається виготовленням виробів зі шкіри на більш професійному рівні, знають, що від якісного інструменту багато в чому залежить кінцевий результат усіх зусиль.

Наш інтернет-ресурс Shvejnik.com.ua пропонує покупцям широкий асортимент інструментів для роботи зі шкірою, купити які можна за приємними цінами.

На сайті представлені наступні позиції:

- інструмент для зрізання шкіри

- ручний дирокол

- взуттєвий гачок

- заточний брусок

- затяжні кліщі

- молотки різних форм для взуття

- взуттєві ножі

- шило

Щоб досягти високої якості виробів з натуральної шкіри, варто скористатися саме професійними інструментами. Розкроюючи цілий шматок шкіри, важливо зробити так, щоб відходів було мінімум. Для цього можна використовувати спеціальні промислові ножі або ножиці. У той же час форма зі шкіри потребує того, щоб її відповідно обробили, за допомогою чого відкритий край буде більш акуратним на вигляд, у цьому також допоможуть представлені на нашому сайті інструменти для обробки шкіри.

У нас Ви знайдете широкий вибір ножів та інших інструментів, які допомагають впоратися з обробкою країв шкіри. Такі вироби виконані з якісної нержавіючої сталі, що робить їх досить довговічними. Інструменти для роботи зі шкірою – незамінна річ як для початківців, так і для досвідчених майстрів. Інструменти для зрізання шкіри та взуттєві ножі дозволяють з легкістю змінювати товщину шкіри, а також округляти її краї. У нашому магазині представлена ​​вся лінійка і найбільш повний асортимент інструментів для роботи зі шкірою в Україні, що дозволяє не витрачати вільний час на пошук пристосувань в різних місцях. У каталозі Shvejnik.com.ua можна вибрати необхідний інструмент найвищої якості, за допомогою якого виготовлення сувенірів і виробів зі шкіри стане легким, швидким і приємним заняттям. До того ж, ми працюємо виключно з перевіреними та надійними виробниками світового масштабу, тому можемо гарантувати найвищу якість усіх наявних у магазині швейних аксесуарів та інструментів.