Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Інструмент для пайки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

7 одиниця(s)

Пайка є високопродуктивним процесом, забезпечує надійне електричне з'єднання, дозволяє з'єднувати різнорідні матеріали (в різній комбінації метали і неметали), відсутність значних температурних викривлень. Паяні з'єднання допускають багаторазове роз'єднання і з'єднання деталей, що з'єднуються. До недоліків можна віднести відносно невисоку механічну міцність.

Паяльник – головний прилад, без якого в пайку нікуди. Вибирати паяльник потрібно серйозно і не поспішаючи. Основні критерії при виборі паяльника - це його потужність і розміри. Розмір повинен відповідати тому, що ви будете паяти, і майже у всіх випадках він відповідає потужності паяльника, але бувають і виключення.

Та для процесу паяння самого паяльника не достатньо, тому серед асортименту інструментів для пайки у нас Ви знайдете також:

- припій – сплав свинцю з оловом. Дихати цим сплавом шкідливо, при пайці радимо провітрювати приміщення. Використовують припій для облуговування паяльних поверхонь.

- каніфоль – затверділа смола. Дихати цією речовиною також шкідливо. Використовують для зняття оксидних плівок і знежирення поверхонь.

- пінцет – опціональна річ. Допомагає працювати з дрібними деталями, діставати що-небудь з важкодоступних місць. Пінцет варто брати немасивний з гострим кінцем.

- бокорізи – використовують для зачистки проводів. Також бокорізами кусають різні предмети, які м'якше заліза.

- напилок – цей предмет знадобиться для спилювання жала паяльника.

Паяльник – це існтрумент підвищеної небезпеки, тому поводитися з ним необхідно дуже обережно! Крім цього, при паянні виділяються шкідливі для здоров'я пари олова і свинцю, тому, перш ніж почати паяти, рекомендуємо уважно ознайомитись із інструкцією.

Добрими помічниками на швейному виробництві для Вас зможуть стати швейні аксесуари та швейні інструменти. З ними робота буде швидша та ефективніша. А якісні швейні аксесуари Ви неодмінно знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Звертайтесь за вказаними телефонами або надсилайте електронного листа і ми залюбки проконсультуємо Вас щодо експлуатації тої чи іншої запасної частини або дамо консультацію з приводу будь-якого питання, що могло зацікавити Вас, адже наш довготривалий досвід зі світовими лідерами дає нам змогу обслуговувати Ваше швейне виробництво на вищому рівні з найкращою технікою.