Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Клеї

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Далеко не все при моделюванні одягу можна пришити. Такі речі, як декоративні камінчики і кристали, які прикрашають безліч особливих нарядів на вихід, просто приклеюються до матеріалу. У них немає додаткових отворів, куди можна було б протягнути голку, тому тут потрібно використовувати прозорий клей для тканини. Його особливість полягає в тому, що він не піддається механічній дії під час носіння або прання, а також водонепроникний. Тому всі наклеєні деталі залишаться на місцях, чого не скажеш про канцелярські або будівельні аналоги.

Залежно від особливостей матеріалу, до якого будуть кріпитися різні деталі, і сфери використання готового виробу, можна купити текстильний клей для склеювання тканини на різній основі:

- поліуретановій;

- полівінілацетатній;

- термостійкій;

- каучуковій;

- нітроцелюлозній;

- на бутилен-стирольній основі та ін.

На відміну від інших видів клеїв для швейних машин, не призначених для склеювання тканин, клеї, пропоновані нами, не порушують світловідбивні покриття і зберігають цілісність кристалів.

Так само клеї для тканин можна застосовувати і в інших областях рукоділля, наприклад, обробляти дрібні краї в м'яких іграшках, склеювати шви, загинати краї і обробляти їх, також вони запобігають осипанню. 

А також у нас Ви знайдете клеї для:

- взуттєвої промисловості

- склеювання гуми із натуральною та штучною шкірою

- меблевої, автомобільної та будівельної промисловості

- для склеювання паперу, картону, скла, кераміки, дерева та пластику

Клеї екстрасильної постійної фіксації теж є у наявності у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Даного типу клеї стійкі до високих температур, при потраплянні на тканину не забруднюють її, миттєво фіксують та володіють підвищеною стійкістю. Моментально склеюють гуму, метал, керамічну плитку, силікон, поліетилен та поліпропілен. Деякі види подібних клеїв працюють з активаторами, які завжди є в нас у наявності. Рекомендуємо перед використанням протестувати на схожих матеріалах.

Суперстійкі та якісні клеї від перевірених постачальників за доступнішими цінами Ви не знайдете на українському ринку, крім нашого магазин Shvejnik.com.ua. Наш багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати тільки найкраще серед найкращого, до того ж, ми знаємо, наскільки важливим є роль клею на різних видах промисловостей для забезпечення високої якості виробів. Тож звертайтесь за номером телефону, вказаним на сайті, або надсилайте електронного листа, ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання. Наші фахівці залюбки проконсультують Вас та допоможуть обрати найкращий варіант саме для Вашого швейного виробництва та виду діяльності.