Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Лампи

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Основна мета створення системи освітлення на будь-яких промислових об'єктах, включаючи швейні цехи, є забезпечення працівників комфортними для них умовами праці з метою отримання якісної продукції на виході і виключення будь-яких аварійних ситуацій.

Для промислових об'єктів, як і всюди, характерні два види освітлення в різних комбінаціях:

- природнє

- штучне.

Перше на швейному виробництві зустрічається вкрай рідко, адже не завжди є можливість домогтися природнього освітлення, але зі штучним легко впораються світлодіодні лампи.

LED-освітлення – сучасні технології, які володіють величезними перспективами. Промислові світлодіодні світильники займають велику нішу в розділі сучасного освітлення, охоплюючи великі серйозні об'єкти, як виробничі склади, закриті приміщення будь-якого типу, логістичні сховища, складські господарства, індустріальні комплекси.

Промислові лінійні світильники – оптимальний варіант для великих і дрібних підприємств по ряду властивостей:

• енергоємність;

• довгий термін експлуатації обладнання (від 12 років, що еквівалентно в середньому 50 тис у годинах);

• моментальне включення світлодіодів;

• лінійні світлодіодні світильники мають підвищену світловіддачу;

• у залежності від режиму і способу використання, прилади окупаються протягом 1-3 років;

• довгий термін експлуатації знижує витрати на сервісне обслуговування сучасного освітлення;

• світлодіоди несприйнятливі до вібрації, що дозволяє розширити список компаній, де можна застосовувати дане обладнання (тобто де присутня вібрація);

• високий показник кольору Ra;

• немає ефекту мерехтіння;

• мають запатентовану конструкцію алюмінієвого корпусу, тобто можна зібрати базову конструкцію світильника будь-якої потужності;

• ефективний тепловідвід;

• здатність економити електроенергію на 60% більше відносно люмінесцентних ламп.

Ще одним безсумнівним плюсом є стійкість до перепадів напруги. Як відомо промислове електрообладнання в момент свого включення споживає багато електрики, а значить напруга в мережі може мати різкі стрибки. Але для світлодіодних світильників це не біда. Вони не бояться стрибків напруги і цілком стабільно працюють при напрузі від 150В до 255В.

Пам'ятайте, що головними критеріями при виборі промислового освітлення для своєї компанії повинні бути надійність, термін служби і економічність приладів. І LED освітлення підходить по всіх вищезгаданих критеріях. Швидка окупність сучасного обладнання оперативно перекриє витрати підприємства, а якість наших світлодіодів буде довго радувати потужним та яскравим світлом. Тож замовляйте онлайн або звертайтесь за вказаним на сайті Shvejnik.com.ua номером телефону. Наш великий досвід у співпраці з провідними європейськими та світовими лідерами у швейній індустрії дає нам можливість консультувати Вас на найвищому рівні. Будемо раді допомогти Вам у найкращому виборі для Вашого виробництва.