Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Маркування крою і кріплення етикеток

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 64 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 64 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Нумератори, нумератори крою або маркувальна машина (простими словами пістолет для цінників) – один з найпростіших маркувальних пристроїв, котрий допоможе Вам нанести змінну інформацію: дату, ціну, або надрукувати та наклеїти етикетки невеликого формату.Таке обладнання, як нумератор крою, прийнято використовувати для маркування та нумерації частин крою в процесі шиття.

За допомогою маркувальних машин кріпляться етикетки на готовий виріб. Саме етикетка завдяки своєму незвичайному дизайну, що поєднує в собі яскравість і інформативність, робить продукт характерним і по-своєму унікальним.

Серед головних переваг наших етикеток слід зазначити, що при появі конденсату етикетка не буде розмокати і відклеюватися, самоклеюча етикетка не затреться при транспортуванні і упаковці, а також завдяки рівномірному нанесенню клею, етикетка міцно тримається на упаковці, не «морщиться» і не буде відклеюватись

А для того щоб закріпити цінники, ярлики або етикетки на товар використовуються етикет-тримачі – пластикові з'єднувачі, які необхідні для маркування взуття, одягу, побутових товарів, сумок, домашнього текстилю та іншої продукції, – які бувають наступних видів: Т-подібні, лопасті, гачки та кільцеві (хомут з ​​замком).

Перевагами використання таких з'єднувачів вважається хороша міцність кріплення, висока швидкість нанесення і можливість використання їх навіть для делікатних тканин. Етикет-тримач надійно закріпить етикетку, картонний ярлик, цінник або іншу бірку на тонкий виріб або товар зі щільного матеріалу.

Великий асортимент аксесуарів, зокрема нумераторів крою, етикеток, етикет-тримачів, пістолетів для етикеток та голок для пістолетів Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісні та надійні запасні частини для свого виробництва, щоб підвищити продуктивність та ефективність роботи майстрів на ньому.  Не бійтесь звертатись до наших фахівців, адже наш величезний досвід у роботі швейної індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання для Вашого виробництва.