Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Машини з циліндричною платформою (рукавні)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Рукавні швейні машини створені виключно для промислового використання. Призначені для роботи з взуттям та виробами зі шкіри, щільність яких зазвичай набагато вища за звичайні тканини. Рукавні машини володіють високою продуктивністю у швейній індустрії, адже призначені для серйозних навантажень.

Швейні машини з циліндричною платформою для ремонту взуття та пошиття шкіряних виробів одні з небагатьох різновидів швейного обладнання, які можуть справитись із таким завданням. Тому їх можна вважати унікальними у своєму роді. Сучасні машини, як правило, створюються з мінімальним рівнем шумів та вібрацій. Також багато моделей оснащені автоматичним змащуванням, що відіграє дуже важливу роль при роботі на високих швидкостях.

Створення ідеально рівних швів на рукавах виробу або краях тканини навряд можна довірити іншій швейній машині, окрім рукавної машини з циліндричною платформою. Саме це швейне обладнання здатне виконати бездоганно окантовку сумок, різних видів одягу або шкіряних виробів в цілому. Компактна та дуже зручна у використання, наявна функція автоматичного натягу нитки.

Однак варто відмітити два головних та найпопулярніших різновиди рукавних швейних машин з циліндричною платформою: одно- та двоголкові, за допомогою яких машина в змозі виконати один або декілька швів одразу, в залежності від особливостей тканини.

Ми пропонуємо Вам величезний асортимент швейного обладнання з циліндричною платформою. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви зможете з легкістю обрати для себе найкращий варіант рукавних швейних машин, а наші фахівці порадять та розкажуть всі тонкощіі експлуатації тієї чи іншої моделі рукавних швейних машин.