Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Настилочні машини та столи

Shvejnik.com.ua пропонує автоматичні розкрійні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

15 одиниця(s)

Продуктивність та ефективність роботи розкрійного та й у цілому швейного виробництва неможлива без якісного та надійного обладнання. У цьому розділі нашого сайту Ви зустрінете кращого з кращих світових виробників – обладнання з заводів німецької компанії KURIS.

Автоматичні настилочні комплекси бувають призначені для настилу еластичних, трикотажних, джинсових і нетканих матеріалів. Настилочні машини оснащені відкидною системою рухомої каретки, рухомою кареткою, автоматичним поворотом каретки, напрямними штативами, регулятором подачі рулону, повністю автоматичними є скручування та розкручування матеріалу, а також присутні динамічний контроль швидкості та контроль країв.

Передбачаються різні типи настилу:

- з різними позиційними точками

- з різними точками відрізу

- з різною кількістю шарів настилу

- для настилу зігзаг

- для інших програм, розроблених під індивідуальне замовлення

Зручне та просте розміщення настилочних столів на виробництві забезпечує модульна система, розроблена німецькою провідною компанією у цій галузі – KURIS. Стійка конструкція розкрійного стола розрахована для інтенсивної довготривалої експлуатації в умовах постійного механічного впливу.

Для виготовлення каркасів столу використовуються посилені високотехнологічні сплави. Елементи каркасу розташовані таким чином, що все навантаження розподіляють між міцними опорами каркасу. Розкрійний стіл відповідає всім вимогам існуючих стандартів, володіє найкращими характеристиками та має привабливе співвідношення ціна/якість.

Правильно обравши продукцію, опираючись на вимоги виробництва, Ви зможете суттєво підвищити рівень продуктивності роботи компанії. Багаторічний досвід співпраці з найкращими виробниками світу дає нам можливість пропонувати Вам тільки найнадійніше розкрійне обладнання для вдосконалення роботи Вашого виробництва. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua підходящу модель розкрійного комплексу. Наші працівники радо поділяться знаннями та допоможуть зробити Вашу покупку вдалою, адже продукція лідерів розкрійного виробництва, – компанії KURIS – не може Вас розчарувати. Ми офіційно представляємо компанію KURIS на ринку України з 2014 року.