Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Нумератори крою, картриджі та запчастини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Нумератор або маркувальна машина (простими словами пістолет для цінників) – один з найпростіших маркувальних пристроїв, котре допоможе Вам нанести змінну інформацію: дату, ціну, або надрукувати та наклеїти етикетки невеликого формату.

Таке обладнання, як нумератор крою, прийнято використовувати для маркування та нумерації частин крою в процесі шиття. Сама робота пристрою полягає в послідовній нумерації даних кожної наступної етикетки з певним кроком. Крім цього, пристрій використовують для маркування товарів на складі, нанесення цінників, для промислової нумерації матеріалів і товарів. Спосіб нанесення нумерації буває наскрізний (1-2-3-4-5-6 ...) і парний (1-1, 2-2, 3-3 ...), тобто коли одна і та ж цифра повторюється двічі.

Нумератори крою поділяють на два класи:

- економ класу,

- преміум класу.

Основна різниця між цими класами полягає у якості пластику, ергономіки та механізмі протягування стрічки з цінниками. Розраховані на менше та більше навантаження відповідно. Етикет-стрічка буває різних кольорів та розмірів, відповідно нумератори преміум класу можуть з легкістю впоратись з усіма її різновидами, проте маркувальна машина економ класу зможе працювати тільки з деякими. Інформація на етикетки наноситься фарбувальним валиком.

Замовити будь-які нумератори або пістолети для кріплення етикеток на Ваше швейне виробництво Ви можете просто звернувшись до нас: напишіть електронного листа або зателефонуйте нам за номером, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти залюбки допоможуть обрати найкращі запасні частини саме для Вас. Наш багаторічний досвід співпраці зі світовими виробниками швейного обладнання дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще з метою покращення продуктивності та підвищення швидкості роботи на вашому виробництві. У нас Ви можете бути впевнені у надійності та високій якості кожного виробу, що зацікавив Вас.