Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Оливи і змазки для швейних машин та компресорів

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

16 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

16 одиниця(s)

Правильна експлуатація швейних машин – запорука її багаторічної роботи без поломок. На жаль, часто ми просто навіть не читаємо до кінця інструкцію по експлуатації. Розібралися, як працює швейна машина, і досить, починаємо шити. Однак, з нашого досвіду можна зробити висновок, що основна причина поломок швейної машини – недотримання правил експлуатації, чітко зазначених в керівництві до швейної машини.

Можна тривалий час обходитися без ремонту швейної машини, якщо регулярно проводити її обслуговування. Є кілька важливих моментів в обслуговуванні швейної машини. Перш за все – це змазка всіх обертових деталей та тих, що ковзають або труться один об одного. В інструкції є чітка схема вузлів, що вимагають періодичної змазки. Спеціальна машинна олива має надійти в ці місця в кількості буквально пари крапель. Цього достатньо, щоб на певний період забезпечити нормальну роботу механізму. Крім того, корисно хоча б іноді обслуговувати і ті вузли, які ховаються під кришками – для цього корпус машини частково розбирається і проводиться змащення важкодоступних вузлів. Перш, ніж приступити до мастила, необхідно попередньо очистити всі доступні механізми машини від накопиченого там пилу або залишків старого мастила.

Перевагами мастил для швейного обладнання вважаються наступні характеристики:

- термостабільність;

- стійкість до окислення;

- швидке зволоження і надання гідрофобності поверхням;

- не містить кольору і запаху;

- не масляниста структура;

- без змісту хлорвмісних розчинників;

- не має в своєму складі жирів і мінеральних масел.

Якщо довгий час не проводити чистку і змазку, машинка може почати поскрипувати, працювати голосніше, початок строчки буде супроводжуватися більш різкими ривками, стануть рватися нитки, а шви можуть виходити стягнутими.

Таким чином, мастило для швейної машини забезпечує:

- довший термін служби;

- якісні, рівні рядки;

- більш м'який і плавний хід;

- менш гучну роботу;

- легке налаштування операцій.

Щоб не помилитися з вибором, варто твердо засвоїти, які саме засоби не можна використовувати для змащення швейних машин та компресорів. До таких відносяться наступні змазки, котрі містять у своєму складі:

- суміші «три в одному» (можуть бути розчинники, що роблять мастило в'язким);

- WD-40 (в подальшому негативно впливає на графітові підшипники);

- будь-яке рослинне або моторне масло;

- старий склад (таке масло для швейних машин вже втратило свої властивості);

- суміш, що пахне бензином.

Розрізняють наступні види мастил для швейних машин та компресорів:

- швейне масло;

- вазелинове масло;

- силіконове мастило.

Серед синтетичних мастил для швейного обладнання дуже популярні силіконові оливи. Їх використовують для змащування ниток, лез, ножів, всіх деталей різних вузлів, а також гумових та пластикових елементів.

На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви зможете обрати оливи та змазки будь-якого типу. Ми надаємо перевагу тільки перевіреним та надійним постачальникам, тому можемо Вас запевнити, що Ви неодмінно будете задоволені їх якістю. Для забезпечення високої продуктивності Вашого виробництва, не забувайте, що обладнання та запчастини до них потрібно обов'язково вчасно замінювати та обирати тільки надійні та якісні варіанти. Наш багаторічний досвід зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще, тож чекаємо Ваших повідомлень або дзвінків за номером, що вказаний на сайті Shvejnik.com.ua. Будемо раді відповісти на всі Ваші питання та допомогти Вам у виборі якісного обладнання саме для Вашого виробництва.