Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Освітлення

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 51 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 51 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Стан освітлення виробничих приміщень відіграє важливу роль і для попередження виробничого травматизму. Багато нещасних випадків на виробництві стається через погане освітлення. Втрати від цього становлять досить значні суми, а, головне, людина може загинути або стати інвалідом. Раціональне освітлення повинно відповідати таким умовам: бути достатнім (відповідним нормі); рівномірним; не утворювати тіней на робочій поверхні; не засліплювати працюючого; напрямок світлового потоку повинен відповідати зручному виконанню роботи. Це сприяє підтримці високого рівня працездатності, зберігає здоров'я людини та зменшує травматизм.

Для промислових об'єктів характерні два види освітлення в різних комбінаціях: природнє та штучне. Якщо з природнім все зрозуміло і очевидно, що він рідко зустрічається на швейному виробництві, то зі штучним легко впорається сучасне LED-освітлення. Вони забезпечують комфортне освітлення для майстрів на виробництві, а також стійкі до перепадів напруги.

Системи освітлення поділяються на загальну та робочу. Якщо із загальним освітленням чудово впораються LED-лампи, то для робочого освітлення ми для Вас маємо ідеальні стаціонарні та переносні світильники, якими кожен працівник зможе керувати самостійно. Завдяки використанню сучасних елементів освітлення, такі світильники створюють рівне і безпечне для зору світло без мерехтіння, тому робоче місце стає зручним для крою та шиття.

Проте не тільки світильники грають найважливішу роль на швейному виробництві, а й високоякісні електроприлади. Без електроприладів у сучасному світі дуже важко обійтись, так і на швейному виробництві потрібні такі електричні прилади, як вентилятор, запобіжники, перемикачі, тумблери, кулачкові перемикачі, вилки, мікроперемикачі, розетки та інші. Все це Ви можете знайти у даному розділі.

Головними критеріями при виборі промислового освітлення для своєї компанії повинні бути надійність, термін служби і економічність приладів. Швидка окупність сучасного обладнання оперативно перекриє витрати підприємства, а якість наших світлодіодів буде довго радувати потужним та яскравим світлом. Наше підприємство Shvejnik.com.ua співпрацює з лідерами швейної індустрії світового рівня вже понад 15 років, тому ми безсумнівно можемо Вам пропонувати тільки високоякісну та довговічну швейну техніку та аксесуари для Вашого швейного виробництва. Замовляйте прямо зараз та очікуйте Ваше замовлення у найкоротші терміни в будь-який куточок України.