Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Парогенератори

Shvejnik.com.ua пропонує парогенератори наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Відомо, що відпарювання часто набагато ефективніше, ніж просто вплив на тканину гарячої праски. У швейній індустрії для прасування надто зім'ятих тканин не обійтись без відпарювача. Також вертикальне відпарювання дуже зручне у прасуванні верхнього одягу, штор або, наприклад, піджаків, не знімаючи їх з вішаків.

Для таких цілей та з метою полегшення, прискорення і оптимізування роботи на виробництвах створили таке обладнання як парогенератор.

Парогенератори служать для ефективного прасування тканин будь-яких видів. Професійний парогенератор в рази швидше впорається з розгладжуванням навіть дуже проблемних тканин та фасонів: рюш, воланів та інших складок на виробах. Як і більшість промислового обладнання, парогенератори націлені на безперервну та довготривалу роботу з великою кількістю матеріалу.

Промисловий парогенератор випускає пар, котрий отримується при сильному нагріванні води всередині баку. Складається такий парогенератор власне з генератора пару, який сполучений через трубку з праскою. У спеціальну ємкість заливається вода, яка підігрівається до високих температур, у результаті чого вона перетворюється у сухий пар. Під високим тиском цей пар передається на підошву праски й прямує на готовий виріб.

Перевагами парогенератора можна назвати:

- невеликі розміри навіть у промислових моделей (легко та зручно в експлуатації та пересуванні)

- якісне прасування, що сприяє максимально ідеальному розгладжуванню тканин найскладніших фасонів

- висока продуктивність, що дає можливість прасувати велику кількість виробів за мінімальний час

- знезаражуючий ефект: завдяки високій температурі та тиску, парогенератор максимально розгладжує тканину без жодних шкідливих для здоров'я речовин

- можливість прасувати речі у вертикальному положенні

Промислові парогенератори можна розділити на наступні види:

- парогенератори, що оснащені окремим бойлером, який призначений для пароутворення

- парогенератори з функцією миттєвого утворення пари, в якій визначена кількість води потрапляє на  розпечений термоелемент і миттєво утворюється пара

- парогенератори, які підкачують воду з одного бойлеру з холодною водою в інший, де утворюється пара.

Вибір парогенераторів залежить від умов роботи Вашого виробництва. Якщо є необхідність у пришвидшенні процесу прасування, то Вам підійде парогенератор миттєвого перетворення води у пару. Такого роду парогенератори вважаються зручними та практичними у використанні. Адже не потрібно чекати на кипіння води у бойлері, можна почати роботу через пару хвилин після підключення.

Тим не менш, найбільш якісну пару утворюють парогенератори з окремим бойлером. Тож при покупці промислового парогенератора ми радимо звернути Вашу увагу на наступні критерії:

- потужність пристрою (не менше 1800 кВт)

- швидкість утворення пару (декілька хвилин)

- об'єм баку для води (приблизно до 2х літрів)

- особливості подачі пару (вертикальним способом або паровим поштовхом)

- захист від неякісної води

- наявність декількох режимів прасування

- матеріал поверхні праски (обов'язково тефлонова насадка)

У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua зібрані моделі промислових парогенераторів різних потужностей та комплектацій від провідних світових виробників. Ми впевнені, що Ви неодмінно оберете найкращий варіант прасувального обладнання за допомогою представленого нами асортименту на сайті. Також Ви можете проконсультуватись онлайн з нашими фахівцями, адже наш багаторічний досвід дозволить упевнитись у тому, що Ваш вибір буде однозначно вдалим.