Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: (shvejnik.uz@gmail.com) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пістолети для кріплення етикеток

Пістолет для кріплення етикеток – пристрій для кріплення готової етикетки або бірки на тканинні вироби. Для певного типу тканини призначений певний голчастий пістолет.

Залежно від товщини і довжини голки, пістолети поділяють на стандартні (працюють з тканинами різної товщини і щільності) – різні типи тканини, шкіра, в тому числі і взуття. Делікатні – голка тонша і коротша, використовують для тонких, делікатних тканин (білизна, дитячий одяг, шовк, тонкий трикотаж).

Процес кріплення відбувається за допомогою етикет-тримачів – спеціальних пластикових з'єднаних спайок. Голчастий пістолет значно спрощує і прискорює процес маркування, контролю та упаковки товару. Використовують голчасті пістолети в різних швейних, текстильних виробництвах, магазинах одягу, взуття.

Нумератор або маркувальна машина (простими словами пістолет для цінників) – один з найпростіших маркувальних пристроїв, котре допоможе Вам нанести змінну інформацію: дату, ціну, або надрукувати та наклеїти етикетки невеликого формату.

Таке обладнання, як нумератор крою, прийнято використовувати для маркування та нумерації частин крою в процесі шиття. Сама робота пристрою полягає в послідовній нумерації даних кожної наступної етикетки з певним кроком. Крім цього, пристрій використовують для маркування товарів на складі, нанесення цінників, для промислової нумерації матеріалів і товарів. Спосіб нанесення нумерації буває наскрізний (1-2-3-4-5-6 ...) і парний (1-1, 2-2, 3-3 ...), тобто коли одна і та ж цифра повторюється двічі.

Нумератори крою поділяють на два класи:

- економ класу,

- преміум класу.

Основна різниця між цими класами полягає у якості пластику, ергономіки та механізмі протягування стрічки з цінниками. Розраховані на менше та більше навантаження відповідно. Етикет-стрічка буває різних кольорів та розмірів, відповідно нумератори преміум класу можуть з легкістю впоратись з усіма її різновидами, проте маркувальна машина економ класу зможе працювати тільки з деякими. Інформація на етикетки наноситься фарбувальним валиком.

Замовити будь-які нумератори або пістолети для кріплення етикеток на Ваше швейне виробництво Ви можете просто звернувшись до нас: напишіть електронного листа або зателефонуйте нам за номером, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти залюбки допоможуть обрати найкращі запасні частини саме для Вас. Наш багаторічний досвід співпраці зі світовими виробниками швейного обладнання дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще з метою покращення продуктивності та підвищення швидкості роботи на вашому виробництві. У нас Ви можете бути впевнені у надійності та високій якості кожного виробу, що зацікавив Вас.

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

19 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

19 одиниця(s)

Завантаження. Будь ласка зачекайте... Завантаження. Будь ласка зачекайте...