Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пістолети для кріплення етикеток

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

24 одиниця(s)

Пістолет для кріплення етикеток – пристрій для кріплення готової етикетки або бірки на тканинні вироби. Для певного типу тканини призначений певний голчастий пістолет.

Залежно від товщини і довжини голки, пістолети поділяють на стандартні (працюють з тканинами різної товщини і щільності) – різні типи тканини, шкіра, в тому числі і взуття. Делікатні – голка тонша і коротша, використовують для тонких, делікатних тканин (білизна, дитячий одяг, шовк, тонкий трикотаж).

Процес кріплення відбувається за допомогою етикет-тримачів – спеціальних пластикових з'єднаних спайок. Голчастий пістолет значно спрощує і прискорює процес маркування, контролю та упаковки товару. Використовують голчасті пістолети в різних швейних, текстильних виробництвах, магазинах одягу, взуття.

Замовити будь-які нумератори або пістолети для кріплення етикеток на Ваше швейне виробництво Ви можете просто звернувшись до нас: напишіть електронного листа або зателефонуйте нам за номером, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти залюбки допоможуть обрати найкращі запасні частини саме для Вас. Наш багаторічний досвід співпраці зі світовими виробниками швейного обладнання дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще з метою покращення продуктивності та підвищення швидкості роботи на вашому виробництві. У нас Ви можете бути впевнені у надійності та високій якості кожного виробу, що зацікавив Вас.