Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Побутові швейні машини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 одиниця(s)

На диво, вимог до швейних машин не так і багато. Швейні машини всього лише мають вміти:

- працювати з будь-якими тканинами

- виконувати всі основні варіанти швів

І взагалі хочеться, щоб швейне обладнання не потребувало обслуговування і було максимально простим у використанні. З огляду на це, ми пропонуємо Вам як комп'ютеризовані, так і механічні моделі побутових швейних машин. Всі вони невеликих розмірів, зручні у використанні та універсальні: працюють з різними матеріалами (крім важких), шиють різними типами стібків та виконують різні операції. Єдиним недоліком побутових швейних машин є те, що вони не розраховані на експлуатацію протягом повного робочого дня. Дуже зручним є також легкий доступ до всіх внутрішніх механізмів швейної машини.

У комплектацію побутових швейних машин входять:

- змінні лапки

- лапки для замків

- лапки для петлі

- маслянка

Побутові швейні машини зручні у транспортуванні: вони оснащені спеціальною ручкою, за яку їх зручно тримати, та чохлом, який запобігає потраплянню пилу у механізм. Човниковий комплект створений з металу, а саме обладнання дуже зручно та надійно фіксується до поверхні столу.

У механічних швейних машинах за пересування голки та рух транспортера відповідають шестерні спеціальної форми, важелі, колеса та подібна механіка. Машини з механічним керуванням можуть виконувати тільки обмежену кількість рядків відносно простих форм. Механічні побутові машини працюють за допомогою обертання ручки маховика та мають ножний привід. Електродвигун обертає маховик, а швидкість шиття регулюється натиском на педаль. Існують також моделі, які дозволяють виконувати процес шиття без педалі. На такому швейному обладнанні є кнопка «старт / стоп» та регулятор швидкості шиття.

У комп'ютеризованих побутових швейних машинах пересуванням тканини та голки керує мікропроцесор. Такий принцип управління зменшує обмеження на складність рядків та їх кількість. Все це визначається об'ємом пам'яті, що закладена у механізм.

Великий асортимент Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісну та надійну побутову швейну машину для свого виробництва.  Не бійтесь звертатись до наших фахівців, адже наш величезний досвід у роботі швейної індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання для Вашого виробництва.