Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пом'якшувачі води

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Пом'якшувачі води – фільтри, що призначені для видалення солей жорсткості (кальцію і магнію, які утворюють накип). Видалення солей жорсткості (пом'якшення води) відбувається шляхом заміни іонів кальцію і магнію на іони натрію (нешкідливі для людини).

Жорстка вода утворює вапняні відкладення на всіх поверхнях, з якими вона стикається (труби, сантехніка, плитка, будь-які водонагрівальні прилади). При нагріванні води ці відкладення наростають швидше. Їх поява призводить до поломки кранів та іншої запірної арматури, виходу з ладу нагрівальних елементів і обладнань в яких вони вмонтовані, прокладок, тонкоструйних пристроїв подачі води, ємностей, в яких вода піддається нагріванню або кип'ятінню, тощо. Накип, у свою чергу, призводить до великих втрат енергії.

Багато технологічних процесів в промисловому виробництві взагалі неможливі без повної або часткової демінералізації (знесолення) використовуваної води. Демінералізація має на увазі видалення з води всіх видів солей, які в ній містяться. Одним з видів демінералізації є пом'якшення води, коли мова йде про видалення лише солей жорсткості.

Сьогодні існує три методики пом'якшення води:

- реагентне пом'якшення (солі кальцію і магнію вступають в реакцію з доданими реагентами і перетворюються в нерозчинні сполуки, що випадають в осад. Цим методом непогано забираються всі солі жорсткості.)

- іонообмінні технології (найбільш широко використовуються іонообмінні фільтри пом'якшення води. Такі фільтри мають дуже високу роздільну можливість. При необхідності вміст солей жорсткості в одержуваної воді може бути знижено до 0.01мг-екв / літр.)

- нанофільтрація (безреагентне пом'якшення).

Максимально дієвий спосіб обробки води з первинною високою жорсткістю – установка  автоматичних фільтрів. Цей пом'якшувач працює також на обміні іонів. В ході хімічного процесу жорсткі солі, що розчинилися у воді, повільно замінюються на так звані м'які солі, які не утворюють твердого осаду у воді.

Фільтри для жорсткої води бувають декількох типів:

- фільтри колонного типу;

- фільтри кабінетного типу;

- фільтри картриджного типу.

Пом'якшувачі води знаходять широке застосування в домашньому побуті. У квартирі, наприклад, можна встановити пом'якшувач води кабінетного типу – він займе небагато місця, але ефективно буде пом'якшувати воду. У заміському будинку зазвичай встановлюють більш габаритні пом'якшувачі колонного типу, які мають більшу продуктивність. Також побутові пом'якшувачі води застосовуються на багатьох підприємствах і виробництвах – там, де є необхідність отримувати м'яку воду без заліза і різних запахів, як наприклад, на швейних виробництвах для ефективної роботи прасувального обладняння.

Купити фільтр для пом'якшення води – означає позбутися  від накипу на сантехніці, та нагрівальних приладах. Такі фільтри представлені низкою провідних українських і зарубіжних виробників. Ціна прийнятна для кожного і залежить від обраного Вами обладнання. Наша команда, завдяки своїй багаторічній співпраці зі світовими брендами, має змогу пропонувати Вам тільки найкращі фільтри для пом'якшення води від перевірених та надійних виробників. Замовляйте на нашому сайті Shvejnik.com.ua, адже ми здійснюємо доставку по всій Україні за найкоротші терміни.