Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Поясні та інші машини ланцюгового стібка

Shvejnik.com.ua пропонує обладнання наступних виробників

Поясні машини виконують функцію збільшення ефективності та пришвидшення виконання поставлених завдань на швейному виробництві. Найпопулярнішою поясною швейною машиною вважається чотирьохголкова поясна машина. Вона забезпечує підвищення продуктивності роботи з мінімальними часовими затратами завдяки своїм функціональним можливостям.

Чотирьохголкова поясна машина незамінне швейне обладнання у виробництві для:

- пошиву важких матеріалів

- обробки поясів на трикотажних виробах

- виготовлення поясів без резинки

А також вона використовується для вшивання резинки, різної декоративної обробки поясів та вшивання бейки. Поясна швейна машина дуже легка у використанні, проста в управлінні, не зважаючи на її багатофункціональність.

На перший погляд може здатись, що поясна швейна машина не багато чим відрізняється від машини ланцюгового стібка, але різниця помітна в конструкційно-експлуатаційних особливостях:

- можливість зміни відстані між голками або відключення деяких з них

- висока швидкість шиття

- наявність платформи рукавної конструкції

- наявність заднього пулера та роликів у передній частині для пересування тканин

Чотирьохголкова поясна машина оснащена потужним двигуном та має автоматичну систему керування з метою якісного виконання поставлених завдань.

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Reece, Zoje, Dürkopp Adler, Siruba, Jack, Yamato, Typical, Bruce, Kansai Special 

Ви ще у роздумах, де придбати найкраще швейне обладнання для Вашого виробництва? Бажаєте обрати найпродуктивнішу машину, та не впевнені у правильності вибору? Найбільш затребувані моделі кращих виробників багатоголкових поясних швейних машин представлені на Shvejnik.com.ua. Фахівці нашого магазину завжди готові надати найбільш повну та актуальну інформацію по використанню і обслуговуванню поясних швейних машин. Тож Ви знаєте, куди звертатись: Shvejnik.com.ua – багаторічний досвід роботи зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще.