Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Поясні та інші машини ланцюгового стібка

Shvejnik.com.ua пропонує поясні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

8 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

8 одиниця(s)

Поясні машини виконують функцію збільшення ефективності та пришвидшення виконання поставлених завдань на швейному виробництві. Найпопулярнішою поясною швейною машиною вважається чотирьохголкова поясна машина. Вона забезпечує підвищення продуктивності роботи з мінімальними часовими затратами завдяки своїм функціональним можливостям.

Чотирьохголкова поясна машина незамінне швейне обладнання у виробництві для:

- пошиву важких матеріалів

- обробки поясів на трикотажних виробах

- виготовлення поясів без резинки

А також вона використовується для вшивання резинки, різної декоративної обробки поясів та вшивання бейки. Поясна швейна машина дуже легка у використанні, проста в управлінні, не зважаючи на її багатофункціональність.

На перший погляд може здатись, що поясна швейна машина не багато чим відрізняється від машини ланцюгового стібка, але різниця помітна в конструкційно-експлуатаційних особливостях:

- можливість зміни відстані між голками або відключення деяких з них

- висока швидкість шиття

- наявність платформи рукавної конструкції

- наявність заднього пулера та роликів у передній частині для пересування тканин

Чотирьохголкова поясна машина оснащена потужним двигуном та має автоматичну систему керування з метою якісного виконання поставлених завдань.

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Reece, Zoje, Dürkopp Adler, Siruba, Jack, Yamato, Typical, Bruce, Kansai Special 

Ви ще у роздумах, де придбати найкраще швейне обладнання для Вашого виробництва? Бажаєте обрати найпродуктивнішу машину, та не впевнені у правильності вибору? Найбільш затребувані моделі кращих виробників багатоголкових поясних швейних машин представлені на Shvejnik.com.ua. Фахівці нашого магазину завжди готові надати найбільш повну та актуальну інформацію по використанню і обслуговуванню поясних швейних машин. Тож Ви знаєте, куди звертатись: Shvejnik.com.ua – багаторічний досвід роботи зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще.