Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Прасувальні парові преси

Shvejnik.com.ua пропонує прасувальні парові преса наступних виробників:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

12 одиниця(s)

Волого-теплова обробка (ВТО) потрібна для надання деталям одягу й готовим виробам певної форми та товарного вигляду. Операції ВТО дуже різноманітні. До них належать розпрасовування й запрасовування різних швів, загинання країв напівфабрикатів (країв кишень, хлястиків тощо), видалення загинів деталей одягу, різні види спрасування (виточок, пілочок і бортових прокладок жакетів) і т. д. Вибір значень і визначення режимів ВТО є різними для тканин з різних волокон.

У швейному виробництві застосовують три види ВТО:

- прасування

- пресування

- відпарювання. 

Промислові прасувальні преси досить специфічний вид прасувального обладнання, що призначене для прасування фасонних та прямих виробів. Завдяки своїй великій площі, прес для прасування дозволяє забезпечити найвищу якість обробки виробів будь-якого типу та складу.

Прасувальний прес дозволяє застосовувати дві функції:

- сухе прасування для синтетичних волокон

- вологе прасування для білизни та виробів із бавовни

Для прасування виробів із делікатних волокон застосовується прасування з прокладочною тканиною, що дозволяє уникнути деформації волокон під дією сильного тиску пари.

Вироби притискаються верхньою плитою до нижньої під дією стисненого повітря. Прасувальні преси бувають із вбудованим бойлером, а також пара може подаватись як з верхньої плити, так і з обох притисних плит. Продуктивність прасувального пресу зазвичай залежить від складності обробки виробів та навичок майстра.

Керування пресуванням виробів полягає у притисканні виробів до прасувальних подушок і подачі пари у них. Преси можуть працювати в автоматизованому режимі, або за допомогою ручного або ножного керування.

При виборі прасувального пресу і взагалі прасувального обладнання, найважливішим критерієм вважається його продуктивність. Також важливою характеристикою вважають розмір робочої поверхні. Адже саме від неї залежить максимальний розмір виробу, який можна обробляти на агрегаті. Обираючи промисловий прасувальний прес, слід звернути увагу на швидкість роботи, потужність та наявність парогенератора. Висока потужність забезпечить швидке нагрівання та прискорить процес прасування.

При виборі промислового пресу, потрібно визначитись з видом роботи, для якої він буде використовуватись. Якщо Вам важко обрати потрібну модель, звертайтесь до наших спеціалістів. Багаторічний досвід дозволяє нам оперативно підібрати найвдалішу модель прасувального обладнання, що пришвидшить та полегшить роботу на Вашому виробництві. Вам достатньо просто написати нам: Shvejnik.com.ua і ознайомитись із асортиментом, представленим на нашому сайті.