Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пристрої для нарізки шльовки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Шльовочна швейна машина вважається багатофункціональним швейним обладнанням у швейній індустрії. Механізм роботи полягає в одночасному обрізанні з обох боків тканини правим та лівим ножем. Такий процес шиття значно полегшує роботу майстра. У шльовочні машини часто вбудований пристрій, який дозволяє одночасне вставляння всередину шльовки клейову тасьму.

Ефективним кроком вважається під'єднання в якості продовження шльовочної швейної машини апарату для нарізання готових шльовок. Подібна конструкція дозволяє економити час, підвищити ефективність і мінімізувати вплив людського фактору. Враховуючи реалії сучасного виробництва, вказане рішення вважається оптимальним. Приклад роботи такої комбінації продемонстрований спеціалістами нашої команди на Youtube-каналі Shvejnik.

Шльовочні швейні машини бувають однониткового та двониткового типів. Найчастіше використовуються двоголкові машини для шиття шльовки. Для роботи швейних машин для шиття шльовки використовується ланцюговий стібок. Насправді, швейному виробництву, де виготовляють брюки, джинси, верхній одяг, просто не обійтись без машини для шльовки.

Перевагами швейної машини для шиття шльовки вважаються: висока швидкість та механізм обрізки, що підвищує продуктивність машини.

Шльовочні швейні машини можуть бути легко переобладнані змінними комплектами: в залежності від Ваших потреб, Ви легко зміните відстань між голками. Така можливість робить шльовочну машину універсальною і однаково ефективною на будь-якому швейному виробництві.

Проте жодна шльовочна машина не обходиться без додаткових пристроїв для нарізання шльовок. Ці допоміжні шльовочні пристрої слугують для того, щоб швидко та рівно загнути та обрізати матеріал для виготовлення шльовок. Вони бувають різних розмірів у залежності від видів швейних машин, на яких використовуються, та виробів, для яких потрібно виготовити шльовки. Також бувають окремі машини або апарати для нарізання шльовок, що встановлюються безпосередньо на столешню або на окремий стіл.

Ми пропонуємо Вам хороший асортимент якісного швейного обладнання. У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви зможете з легкістю обрати для себе найкращий варіант шльовочних швейних машин, а також окремих пристроїв для загинання та нарізки матеріалу для готових шльовок, а наші фахівці порадять та розкажуть всі тонкості експлуатації тієї чи іншої моделі швейного обладнання.