Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Програмне забезпечення

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Програмне забезпечення для швейного обладнання сприяє швидкому та зручному виконанню поставлених перед майстром завдань. З метою полегшення роботи майстра на швейному виробництві, а саме на розкрійному обладнанні, використовуються наступні програми, а саме два модулі програмного забезпечення Audaces Apparel системи автоматизованого проектування одягу Audaces:

- Audaces Pattern Design – одна з найпростіших програм для моделювання, градації та створення лекал підкладки, підбортів, флізеліну і т.д. Програма значно скорочує час розробки лекал первинної моделі та спрощує роботу майстра.

- Audaces Marker Making Standard – розкладка лекал на матеріалах різної ширини з автоматичним розрахунком витрат матеріалу. В автоматичному режимі відстежує всі задані обмеження і технологічні умови розкрою: малюнок, ворс, проміжки між лекалами, а також створює розкладки для складеного матеріалу, також легко шукає файли за назвою, моделю, назвою клієнта, або за ключовим словом.

Про ці та інші переваги читайте детальніше у даному розділі, у відповідному вікні.

Обираючи автоматизоване проектування одягу, Ви йдете в ногу з часом та допомагаєте розвиватись власному швейному виробництву та майстрам, полегшуєте та пришвидшуєте їх роботу, чим, власне, забезпечуєте високу продуктивність та ефективність праці. Понад 15 років наша команда Shvejnik.com.ua працює саме для полегшення роботи на швейних виробництвах. Ми заслужили довіру чималої кількості провідних європейських та світових брендів, що дозволяє нам пропонувати Вам тільки найкраще програмне забезпечення та високоякісне швейне обладнання. До речі, рекомендуємо завжди обирати саме оригінальне швейне обладнання, адже змінюючи постійно неякісні дешеві аналоги, Ви ризикує витратити марно більшість свого бюджету, так і не інвестувавши у щось грандіозне. Тож ми допоможемо Вам зекономити, підберемо Вам не тільки програмне забезпечення, а й якісне обладнання і відправимо вам у найкоротші терміни. Замовляйте онлайн або телефонуйте нам, ми завжди раді проконсультувати та допомогти кожному.