Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Промислові швейні машини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 408 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 408 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Промислове швейне обладнання призначене для використання в умовах підвищених експлуатаційних навантажень. Це передбачає великі швидкості виконання операцій, значну тривалість навантаження і високу продуктивність. До зносостійкості цього обладнання пред'являються особливо високі вимоги.

Промислові швейні машини промислового призначення відрізняються не тільки вартістю, класом і конструкцією, але і своїм функціональним призначенням:

автоматичні швейні машини або швейні автомати – це обладнання, що використовується у швейній справі задля прискорення процесу шиття та створення стібків за допомогою програмування. Компютеризовані швейні машини зручні тим, що за короткі проміжки часу дозволяють виконати великі обсяги роботи з дотриманням високої якості пошиття.

Закріпочні машини –  механічні швейні машини, які призначені для того, щоб виготовляти закріпки на будь-яких тканинах. Необхідні для нанесення закріпок на товсті тканини, такі як джинс, спецодяг, костюми, тощо.

Машини ланцюгового стібка – створюють стібки, де нитки довільно переплітаються з одного боку матеріалів, які зшиваються. В результаті шви з різних боків відрізняються один від одного.

Машини для герметизації швів – створюють вироби з водонепроникної тканини. Дощовики, спецодяг, сумки та взуття повинні бути належної якості та ідеально служити за своїм призначенням.

Одноголкові і двоголкові прямострочні. Прямострочна машинка для шиття - звичний для всіх майстринь варіант швейної техніки, здатний якісно виконати окантовку, ушивання блискавки, вшивання канта і безліч інших базових операцій. Але промислові моделі, на відміну від побутових, здатні гарантувати максимально високу, конвеєрну швидкість шиття. Двоголкові моделі також прекрасно підходять для обробки матеріалу на лицьовій стороні, наприклад на кишенях джинсів або на поясах брюк.

Машини для зашивання мішків призначені для виконання широкого спектру завдань: від роботи з легкими тканинами до шкіргалантереї та зашивання упаковки.

Промислові оверлоки – така техніка призначена для красивого та акуратного обметуванням зрізів виробів для запобігання розпускання тканин. Промислові моделі здатні здійснювати більш ніж 5000-6000 рядків/хв.

Петельні швейні машини – знахідка для виробників одягу, на котрому передбачені застібки у вигляді ґудзиків. Призначені для створення отворів для ґудзиків на тканинах.

Плоскошовна (розпошивальна) швейна машина призначена для роботи з трикотажем, якому властива еластичність. Це одна з вузькоспеціалізованих промислових швейних обладнань, яке користується популярністю майже на всіх швейних виробництвах.

Підшивочні швейні машини – обладнання, що замінює ручне підшивання країв тканини, тим самим робить продуктивнішим процес шиття на виробництві.

Вишивальні промислові швейні машини – використовуються для нанесення вишивки будь-якої складності на текстильні вироби як з тонких, так і щільних матеріалів. Можуть мати від 1 до 56 голів, що дозволяє обробляти одночасно велику кількість виробів.

Промислові швейні машини дуже різноманітні за конструкцією, призначенням і ступенем автоматизації. Кожну машину можна характеризувати за основними трьома напрямками:

- технологічний напрям базується на класифікації рядків, стібків. Машини бувають човникового і ланцюгового стібка. (прямострочні, плоскошовні, зігзагоподібні машини)

- конструкційний напрямок базується на таких особливостях машини як система мастила, форма платформи, кількість голок, вага машини, вид двигуна матеріалу. (колонкові, рукавні машини)

- рівень автоматизації. Машини діляться на механічні, автоматизовані та комп'ютерні (мікропроцесорні). (вишивальні автоматизовані машини)

Понад 15 років наша команда Shvejnik.com.ua співпрацює з провідними європейськими та світовими лідерами на ринку швейної індустрії. Наш довготривалий досвід дозволяє нам пропонувати Вам великий та різноманітний асортимент для Вашого швейного виробництва. Ви знайдете у нас не тільки промислові швейні машини, а й побутові, а також безліч різних запчастин та аксесуарів. Ми стараємось з усіх сил для Вас та для покращення ефективності на Вашому швейному виробництві. Звертайтесь до нас за консультацією щодо експлуатації того чи іншого обладнання, а також замовляйте необхідну техніку за телефоном або електронною адресою, що вказані на головній сторінці нашого сайту Shvejnik.com.ua.