Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Протяжні ролики

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії протяжних роликів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 34 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 34 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Брусовочна машина – це обладнання для роботи зі шкірою.

Як правило, брусовочні машини універсальні. Їх можна використовувати при:

- виготовленні шкіряного одягу (штани, піджаки, спідниці, тощо)

- шитті шкіряного взуття

- виробництва сумок, ременів та різних аксесуарів зі шкіри

При виборі брусовочної машини ми радимо відштовхуватись від того, для яких цілей потрібне дане обладнання на вашому виробництві і обирати за наступними критеріями: наявність додаткових опцій та допоміжного обладнання, можливість кріплення до столу або використання зі швейною машиною.

Проте якщо навіть Ви обрали найкращу та найдорожчу серед усіх можливих машин, не варто забувати, що на запасних частинах також не варто економити. Саме якісні та надійні запасні частини є запорукою високої ефективності та довготривалої експлуатації будь-якої брусовочної машини.

До прикладу, протяжні ролики не є швидкозношуваними запасними частинами, та все ж можуть зашкодити роботі машини, якщо обрати ненадійні. Вони використовуються для переміщення матеріалу на брусовочних машинах.

Протяжні ролики бувають різних форм та розмірів. Обираються по типу шкіри, з якою плануєте працювати. Тож радимо Вам обирати оригінальні запчастини до швейних машин на Вашому виробництві.

Наша компанія протягом багатьох років займається постачанням промислових швейних машин і обладнання, а також запчастин до них в Україні. Всю швейну техніку ми постачаємо тільки від перевірених та надійних виробників – світових лідерів у сфері швейного виробництва. Довготривала співпраця з провідними брендами світу дозволяє нам пропонувати тільки найкраще та найефективніше швейне обладнання для Вашого виробництва. У нас завжди можна знайти і підібрати необхідну деталь. Доставка товару здійснюється по всіх регіонах України. Широкий асортимент швейних запчастин на нашому сайті Shvejnik.com.ua не може залишити Вас байдужими. Просто зв'яжіться з нами по телефону, що вказаний на сайті, або напишіть нам повідомлення за вказаною електронною адресою і наші спеціалісти  допоможуть Вам у виборі потрібної запчастини та проконсультують про можливі причини поломки обладнання.