Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пружини

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

13 одиниця(s)

Дублюючі преси притискного типу призначені для дублювання попередньо проклеєних матеріалів. Преси для дублювання прості та практичні у використанні. Характеризується широким спектром застосування і високою продуктивністю.

Вони підходять для дублювання наступних матеріалів: шкіра зі шкірою; шкіра та текстиль; текстиль і текстиль. Існують також спеціальні дублюючі преси для приклеювання клейкої стрічки. Такого роду преси обладнані трьома додатковими плитами, які можуть взаємозамінюватись дуже легко. Плити покриті спеціальною еластичною силіконовою резиною, особливо щільною, яка необхідна для приклеювання якісних твердих клейких стрічок. Двосторонні плити мають можливість регулювання температури для кращої аплікації кристалів більшої товщини. Електронна регуляція температури і часу дублювання, розподіл тиску і температури забезпечують міцне з'єднання та стійке приклеювання. Дублюючі машини обладнані 13-рівневим регульованим пресуванням.

Також з різновидів дублюючих пресів –  преси прохідного типу, що використовується для рівномірного з'єднання тканини з дублерином, клейовим флізеліном або іншими клейовими матеріалами під дією тиску високих температур при виробництві одягу. Використовуються для пресування комірів на піджаках, чоловічих та  жіночих костюмах, пальтах, тощо.

Як і у всіх інших швейних машин, дуже чітко та вчасно потрібно замінювати запасні частини. Одними з таких являються пружини.

Пружини розраховані на збільшення довжини під навантаженням. У ненавантаженому стані зазвичай мають зімкнуті витки. На кінцях для закріплення пружини на конструкції є гачки або кільця. Витки пружин розтягування-стиснення під дією постійної за величиною сили відчувають напругу двох видів: вигину і крутіння. Кручені металеві пружини перетворять деформацію розтягування пружини в деформацію кручення матеріалу з якого вона виготовлена.

За конструкцією пружини бувають:

- кручені циліндричні;

- кручені конічні;

- кручені бочкоподібні

Основними характеристиками пружин вважають:

- діаметр пружини

- кількість витків

- діаметр дроту

- граничне навантаження

Зазвичай пружини покривають антикорозійним гальванічним покриттям.

Широкий асортимент дублюючих пресів та запасних частин до них Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісне та надійне дублююче обладнання для свого виробництва, щоб підвищити продуктивність та ефективність роботи Ваших майстрів.  Не бійтесь звертатись до наших фахівців, адже наш величезний досвід у роботі швейної індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання для Вашого виробництва.