Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пулери

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 27 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Пулери – це пристрої, що призначені для просування матеріалу для універсальних одно- і двоголкових швейних машин. Усувають посадку матеріалу на швах. Можуть бути призначені для легких матеріалів, а також для середніх та важких.

Зазвичай пулери фіксуються на столі й обладнані спеціальними вузлами для полегшення та пришвидшення роботи на виробництві.

У залежності від виду швейної машини пулери відрізняються своєю комплектацією, формами, габаритами, якістю або швидкістю.

Здебільшого призначені для роботи з еластичною тасьмою та переміщенням цієї проблемної тканини, взаємодіють з усіма іншими функціями та механізмами роботи швейної машини.

Слід враховувати, що робота пулерів пов'язана з певними обмеженнями, зокрема зниження швидкості шиття, а також переважне використання прямих швів та швів з незначним відхиленням. Конструкція пулерів дозволяє вимикати механізм при виконанні закріпки чи синхронізованого підйому лапки та ролика пулера.

Пулери активно використовуються при роботі з проблемними матеріалами і вважаються максимально ефективними при пошитті верхнього одягу.

Ми співпрацюємо тільки з провідними брендами та обираємо найкращі варіанти саме для Вас. Наша команда пропонує Вам найкраще і ми впевнені, що Ви неодмінно знайдете найкращий варіант для себе саме на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти розвіють всі Ваші сумніви і порекомендують беззаперечно найкраще обладнання для підвищення продуктивності та покращення якості роботи Вашого виробництва. Сміливо пишіть нам, ми завжди раді допомогти кожному та проконсультувати з приводу експлуатації того чи іншого швейного обладнання.