Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ролики

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 26 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 26 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Ролики у швейному виробництві призначені для заточування ножів у розкрійному обладнанні. Встановлюються на розкрійні машини та використовуються у механізмі заточування.

На питання: «як продовжити термін експлуатації обладнання?» будь-який грамотний механік, дасть просту відповідь, - потрібно замінити зношені та зламані, у процесі роботи, технічні запчастини і деталі. Тож слід пам'ятати, що заточуванням ножів на розкрійному обладнанні не варто нехтувати, адже це запорука якісного пошиття та обрізання країв виробу.

Прогресом у сьогоднішній день керують бажання. Тож Ваше природнє бажання продовжити працездатність своєї розкрійної машинки Ви можете направити у правильний бік, купуючи якісні та оригінальні запасні частини. Адже слід розуміти, що ніякі аналоги не зрівняються з оригіналами, тим паче від перевірених, надійних, світових виробників.

Якраз такими запасними частинами наповнений асортиментний ряд нашого магазину. Тут ви зможете знайти все, що потрібно для ремонту професійному механіку, а саме: гайки та гвинти до обладнання, зуби для голкової пластини, регулятори натягу, шпульки, ковпачки, комплекти ножів для оверлоків, пластини, човникові механізми, а також заточувальні ролики. Без цих деталей не буде правильного натягу, фіксації ниток, акуратної обрізки країв виробів та можливості виконувати різноманітні операції на агрегатах.

Вам пощастило, що Ви натрапили саме на наш інтернет-магазин, адже у нас Ви зможете замовити ролики для заточування ножів та отримати своє замовлення у найкоротші терміни. Завдяки прямим поставкам із заводів виробників, ми готові надати за доступними цінами будь-які запасні частини для Вашого швейного обладнання.

Навіть, якщо не побачите чогось у представленому асортименті на сайті Shvejnik.com.ua, то, зателефонувавши за вказаним номером, Ви зможете оформити на це замовлення. Ми можемо доставити будь-яке замовлення у найкоротші терміни.

Наша компанія протягом багатьох років займається постачанням промислових швейних машин і обладнання до них в Україні. Всю швейну техніку ми постачаємо тільки від перевірених та надійних виробників – провідних брендів у сфері швейного виробництва. Довготривала співпраця зі світовими лідерами на ринку, дозволяє нам пропонувати тільки найкраще та найефективніше швейне обладнання для Вашого виробництва. У нас завжди можна знайти і підібрати необхідну деталь. Доставка товару здійснюється по всіх регіонах України. Замовити товар можна онлайн або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті Shvejnik.com.ua.