Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Розкрійне обладнання

Большие объемы продукции, которые выпускают современные швейные предприятия, требуют наличия механизированного раскройного оборудования. Команда Shvejnik.com.ua представляет раскройные машины от ведущего немецкого производителя KURIS для текстильных материалов различного типа по привлекательным ценам.

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 132 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 132 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Великі обсяги продукції, які випускають сучасні швейні підприємства, вимагають наявності механізованого розкрійного обладнання. Команда Shvejnik.com.ua представляє розкрійні машини від провідного німецького виробника KURIS для текстильних матеріалів різного типу за привабливими цінами.

Це високоякісні розкрійні обладнання, що дозволяють:

- збільшити продуктивність праці завдяки зручному настилу тканини;

- замінити трудомісткий ручна праця впевненим і точним розкриємо;

- помітно прискорити виробництво масової партії виробів, мінімізувавши при цьому відходи і брак;

- практично повністю позбавиться від фактора людської помилки в делікатній роботі.

Компанія KURIS – лідер на ринку розкрійного виробництва. Обладнання KURIS – це германські високотехнологічні розкрійні комплекси найвищої якості. Багаторічний досвід, висококваліфікований персонал, власна технологічна база, поставка більш ніж 15 000 розкрійних і настилочних комплексів по всьому світу – все це про німецьку провідну компанію KURIS.

Всі розкрійні комплекси виготовлені на заводі KURIS з дотриманням усіх стандартів якості. Тут здійснюється повний виробничий цикл від розробки і проектування до виробництва машин та програмного забезпечення.  Розкрійні автоматичні машини використовуються для розкрою килимових матеріалів з малюнком, для розкрою важких матеріалів, для розкрою натуральної шкіри, тощо.

Автоматичні настилочні комплекси бувають призначені для настилу еластичних, трикотажних, джинсових і нетканих матеріалів. Настилочні машини оснащені відкидною системою рухомої каретки, рухомою кареткою, автоматичним поворотом каретки, напрямними штативами, регулятором подачі рулону, повністю автоматичними є скручування та розкручування матеріалу, а також присутні динамічний контроль швидкості та контроль країв. Різні види таких машин Ви знайдете у відповідному підрозділі.

Серед нашого асортименту розкрійного обладнання Ви також знайдете відрізні лінійки для більш точно розсікання тканини дисковим ножем; дискові ножі для слизьких матеріалів, шкіри або поролону; вертикальні ножі для розсікання багатошарових матеріалів; вирубні преси для роботи зі шкірою та взуттям, тощо.

Якщо Ви бажаєте покращити продуктивність на власному швейному виробництві, то Вам однозначно потрібно звернутись до нас. Ми понад 15 років співпрацюємо з європейськими лідерами без посередників, тому ціна у нас значно нижча на ринку в Україні, а якість відповідно найкраща, адже з обладнань та запасних частин у нас Ви знайдете тільки оригінали. Звертайтесь за вказаним номером телефону або замовляйте онлайн на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Ми раді кожному клієнту і залюбки допоможемо Вам з вибором будь-якого розкрійного обладнання.