Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Шестигранники

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

18 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

18 одиниця(s)

Одним з найбільш поширених інструментів сьогодні є Г-подібний шестигранник. Це воістину універсальний ключ, що дозволяє працювати з різноманітними кріпильними деталями. Сьогодні дуже багато елементів кріплення мають шестигранну посадку. Тому область застосування даного ключа надзвичайно широка – його використовують при ремонті автомобіля, складання меблів, а також на швейних виробництвах та багатьох інших випадках. Ергономічна Г-подібна форма дозволяє легко керувати ключем, обертаючи його долонею без особливих зусиль.

Відрізняються між собою шестигранники Г-образні за розмірами і формою. Вони можуть бути стандартними, або ж мати подовжену Т-подібну або L-подібну ручку. Удосконалена форма дозволяє забезпечити зручність роботи ключем. Також важлива міцність матеріалу виготовлення. Саме від цього показника залежить, скільки прослужить Вам шестигранник.

Оптимальним варіантом буде хромована сталь. Це пов'язано з тим, що матеріал не гнеться навіть при істотних навантаженнях і не піддається впливу корозії. Якщо в складі додатково присутній молібден, то ключі будуть мати максимальну міцність, а значить зламати їх буде майже неможливо.

При виборі шестигранника слід звернути увагу на його розміри. Щоб правильно підібрати шестигранний ключ, краще замовити цілий набір ключів, до складу якого входитимуть всі необхідні розміри. При такому розкладі у Вас під рукою завжди буде потрібний інструмент. Рекомендуємо придбати шестигранні ключі, які стануть в нагоді при роботі з будь-якою технікою. У разі необхідності ви можете проконсультуватися у наших фахівців. Вони підкажуть, як вибрати найбільш підходящий варіант.

Шестигранні ключі прийнято розділяти на декілька видів:

- шестигранні Г-подібні торцеві ключі – бувають двосторонніми, укороченими або подовженими, зустрічаються також шестигранні торцеві ключі з кулею для роботи з кріпильним елементом під невеликим кутом;

- Г-подібні торцеві ключі – також представлені 2-сторонніми, подовженими і укороченими моделями;

- шестигранні L-подібні торцеві ключі з ручкою – розрізняються по довжині робочої частини;

- ефективні насадки – дозволяють розширити можливості використовуваного інструменту (шуруповерта, ключа-тріскачки і ін.), розрізняються за розмірами і профілями (шліцеві, шестигранні).

Шестигранники виготовлені з міцних сплавів відповідно до встановлених світових стандартів якості. Весь товарний ряд на нашому сайті Shvejnik.com.ua супроводжують фотоілюстрації і точні технічні характеристики, щоб було легше здійснити Вам правильний вибір.

У нас можна знайти як стандартні інструменти, так і з кулею, розташованою на кінці шестигранників. Останній варіант буде особливо зручним у тому випадку, якщо працювати з кріпленням під кутом до його осі. До переваг шестигранного упору відноситься те, що не потрібно виймати наконечник з гвинта при його повному обороті. При виборі інструменту потрібно враховувати те, для роботи з яким видом шліца він призначений. Від цього залежить можливість його експлуатації. Шестигранні ключі вв нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua представлені великим асортиментом, тому Ви легко знайдете найкращий варіант для свого виробництва.