Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Шланги, хомути, кабелі, термоізоляція

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії шлангів, хомутів, кабелів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 66 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 66 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Прасувальне обладнання – техніка, яка необхідна на завершальному етапі підготовки текстильних виробів перед продажем. Таке обладнання теж потребує вчасної заміни запасних частин, як і будь-яка інша швейна техніка.  Представлені на сайті товари підійдуть як для швейних цехів, фабрик і ательє, так і для пралень і хімчисток.

Щоб будь-який тканинний виріб, нехай це сукня або постільна білизна, мав презентабельний вигляд, після процесу шиття його потрібно красиво укомплектувати. Прасувальне обладнання допоможе усунути всі зім'яті і пом'яті місця, надавши виробу товарний вигляд. У промислових масштабах одної лише праски не достатньо, щоб налагодити швидкий прасувальний процес. Тут використовуються цілі прасувальні преси та столи, парогенератори та пароманекени, а  також обладнання для виведення плям, парові щітки та пістолети.

Термоізоляцію проводять з метою запобігання охолодження рідини, що знаходиться в обладнанні, або щоб уникнути утворення конденсату на ньому. У разі, коли теплові втрати не важливі, теплоізоляцію монтують для дотримання техніки безпеки, наприклад, для того, щоб захистити обслуговуючий персонал від опіків.

У якості кріплення та для підключення електропарових прасок, парових щіток або парових пістолетів використовуються відповідно хомути та шланги.

Для ефективної роботи таких агрегатів відповідно потрібні серйозні запасні частини, які, до речі, Ви зможете знайти на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Пропоновані нами деталі зможуть відновити працездатність  промислової техніки, що вийшла з ладу, і Вам не доведеться купувати нове обладнання для свого ательє або фабрики.

Наша команда вже понад 15 років співпрацює з провідними лідерами світового рівня, обирає тільки надійних та перевірених партнерів, щоб мати якомога більше змоги підвищити продуктивність на Вашому виробництві.