Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

СпреЇ, масла, змазки, клеї

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 82 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 82 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Часто або постійно працююча машина повинна регулярно чиститись і змащуватись. У такому режимі вона буде постійно в хорошому стані, якщо Ви не порушуватиме рекомендацій її виробника щодо навантажень на її механізм і використовуваних аксесуарів.

Можна тривалий час обходитися без ремонту швейної машини, якщо регулярно проводити її обслуговування. В інструкції є чітка схема вузлів, що вимагають періодичної змазки. Спеціальна машинна олива має надійти в ці місця в кількості буквально пари крапель. Цього достатньо, щоб на певний період забезпечити нормальну роботу механізму.

Серед нашого асортименту, зокрема у даному розділі Ви знайдете наступні види мастил для швейних машин та компресорів:

- швейне масло;

- вазелинове масло;

- силіконове мастило – ефективні морозостійкі водовідштовхувальні мастила на основі силікону для вишивки, шиття, змащування голок, пряжі, котушок, захисту електричних контактів, а також для гуми, пластику та для кабелів з гуми і пластику;

- спреї-змазки для роликових і кулькових підшипників, підшипників ковзання, які працюють в умовах підвищеної вібрації, при високих температурах і навантаженнях, при великих кількостях вологи.

Також ми передбачили, що не все при моделюванні одягу можна пришити, тому подбали про те, щоб у продажі з'явились клеї, у тому числі екстрасильної фіксації, для різних галузей швейного виробництва, а саме для:

- текстилю;

- взуттєвої промисловості;

- склеювання гуми із натуральною та штучною шкірою;

- меблевої, автомобільної та будівельної промисловості;

- для склеювання паперу, картону, скла, кераміки, дерева та пластику.

Догляд за промисловою технікою, звичайно, краще доручати професіоналам, так як складні механізми вимагають спеціальних інструментів та дуже обережного і грамотного ставлення. Але все ж кожне виробництво та кожен майстер повинен мати у своєму арсеналі один із найголовніших  інструментів для того, щоб мати можливість усунути деякі несправності свого обладнання самотужки, а саме маслянку – універсальну, як наша: що не має запаху, не токсична та не забруднює тканину або обладнання, потрапляючи на них. Зручна у використанні, прозора, а також полегшує доступ до важкодоступних місць.

Як і змазка, так і очищення дуже важливе на швейному виробництві: використовуйте спеціальні очищувачі для очищення і відновлення електричних і електронних контактів, очищення курсорів, клапанів і лічильників, а також для видалення жиру, масла, накипів.

Щоб отримати якісні змазки, клеї, маслянки або очищувачі у найкоротші терміни – одразу пишіть за вказаною електронною адресою або телефонуйте за вказаним номером на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Наші спеціалісти залюбки допоможуть обрати найкращі аксесуари саме для Вас та Вашого швейного виробництва. У нас Ви можете бути впевнені у надійності та високій якості кожного виробу, що зацікавив Вас, адже ми працюємо напряму з європейськими виробниками вже понад 15 років.