Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Степлери і скоби

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 38 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 38 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Степлер – пристрій для скріплювання аркушів та іншого матеріалу за допомогою скобок, виготовлених з дроту. Степлери можуть бути ручні й автоматичні. Характеристикою використовуваних скобок є обмеження товщини аркушів, що скріплюються. У виробництві степлер використовується для фіксації настилу, що забезпечує зручність розкрою.

Скоби являють собою, в більшості випадків, вигнуту у вигляді дуги або букви П смужку металу, що кріпиться будь-яким способом в залежності від свого призначення.

Скоби для механічного степлера призначені для з'єднання виробів з фанери, дерева, ДСП, оргалита, картону, а також обшивки меблів тканинами. Скоби для механічного степлера виготовлені з вуглецевої сталі високої якості. Наконечники скоб загострені. Скоби для механічного степлера розрізняються по висоті, ширині і діаметру перетину і матеріалу (звичайна і загартована вуглецева сталь).

Використання скоб обумовлено значним збільшенням (у порівнянні, наприклад, з цвяхами) площі, на якій скоба притискає об'єкт, що потрібно закріпити. Тому скобами часто кріплять оббивну тканину до меблів, плакати до стін і щитів, оргалітові задні стінки до шаф, пароізоляцію до дерев'яних конструкцій.

Широкий асортимент аксесуарів та запасних частин до швейних машин Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua, тут Ви можете обрати якісне та надійне обладнання для свого виробництва, щоб підвищити продуктивність та ефективність роботи Ваших майстрів. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами або замовляйте безпосередньо онлайн.  Не бійтесь також звертатись до наших фахівців щодо консультацій, адже наш величезний досвід у роботі швейної індустрії дозволяє надати Вам оперативну відповідь та підібрати найнадійніше швейне обладнання або аксесуар для Вашого виробництва. Доставку здійснюємо у найкоротші терміни та у кожний куточок країни.