Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Тефлонові підошви

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 75 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 75 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

На швейному виробництві праска є важливою складовою частиною роботи, оскільки без неї важко надати готовим виробам завершений і красивий вид. Тому від якості і надійності промислової тефлонової підошви залежить весь виробничий процес.

Будь-яке обладнання, а особливо у професійній сфері діяльності, потребує ретельного догляду, адже воно призначене витримувати надто великі навантаження. Та якщо так сталось, що праска вже не виконує свої функції на всі 100% і Ви не можете попрасувати вироби ідеально, то можливі два варіанти вирішення такої проблеми:

- придбати нову промислову праску,

- або придбати запчастини на прасувальне обладнання, у даному випадку – підошви для прасок.

Очевидно, що другий спосіб економніший. Тому розглянемо, які види підошв для прасок існують і на яких варто зупинити свій вибір.

Тефлонова накладка на підошву праски – універсальний аксесуар на швейних виробництвах, а також для хімчисток і пралень. Він необхідний для бездоганного розгладження одягу з натуральних і синтетичних матеріалів, включаючи делікатні. Тефлон не пошкоджує тканину і фурнітуру, не утворює затяжок і зачіпок, забезпечує легке і плавне ковзання. Це частина, яка безпосередньо контактує з матеріалом і приймає на себе всю основну роботу. У більшості випадків, саме матеріал, з якого виготовлена ​​основа, а також вид покриття, гарантують ідеальний результат при прасуванні різних виробів.

Якою би сучасною та вдосконаленою не була б побутова або промислова праска, все ж головною складовою в цьому пристрої є підошва. Вона безпосередньо бере участь у пропрасовуванні матеріалу, в тиску на нього, задає напрям і відповідає за якість розгладження. Крім цього, основа повинна легко і плавно рухатися, не псувати стан тканини і, відповідно, бути добротною. При її низькій якості всі інші характеристики втрачають свій сенс.

Відмінним варіантом для частого та делікатного прасування є тефлонові підошви для праски. Покриття такого виду не допускає прилипання або пропалення матеріалу, а значить, не псує речі. Делікатно поратись із тканиною, не залишати блискучих слідів, виробляти максимальний захист праски від пошкоджень – це основні функції тефлонової підошви для прасок.

До переваг промислових тефлонових підошв можемо віднести:

- знижують ступінь нагрівання між матеріалом та прасувальною поверхнею;

- створюють сухий пар при порівняно низькій температурі, що сприяє кращому розпрямленню тканини;

- рівномірно поширюють пар по всій області розгладження;

- забезпечують виключно рівне пересування прасувального обладнання;

- захищають прасувальну основу праски;

- мінімізують можливість виникнення блиску на тканині і знижують ризик припікання;

- завдяки ущільнювачу з силікону захищають від опіків.

Незважаючи на велику кількість переваг, тефлонові підошви для прасок дуже чутливі до тріщин і подряпин, тому їх використовувати потрібно дуже обережно. Достатньо промити під проточною водою і можна знову використовувати. При правильній та обережній експлуатації, тефлонові підошви прослужать Вам довго.

Великий асортимент тефлонових накладок на підошву Ви знайдете у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Ми пропонуємо продукцію тільки від найкращих виробників, адже піклуємось про Ваше швейне виробництво. Багаторічна співпраця зі світовими та європейськими лідерами свідчить про те, що ми не байдужі до процвітання українського виробництва. У нас також працює доставка по всій країні, тож Ви можете замовити потрібне Вам обладнання або швейні аксесуари прямо з сайту або зателефонувавши нам за номером, вказаним на головній сторінці Shvejnik.com.ua.