Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Відводчики

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 55 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 55 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Не дивлячись на видатні показники якості швейних машин будь-яких світових брендів, рано чи пізно, з'являється необхідність продовження "терміну служби" або проведення ремонту Вашої машини із заміною швидкозношуваних запасних частин. Не кожен спеціалізований магазин у змозі надати своїм покупцям весь асортимент оригінальних запчастин для швейних машин. У нашому інтернет-магазині Ви можете бути впевнені в оригінальності всіх запчастин, а також у нас постійно поповнюється список наявних запчастин, що допомагає механікам виконати ремонт будь-якої складності за доступними цінами.

Відводчики можна вважати саме такими швидкозношуваними запчастинами, котрі рекомендовано змінювати часто. Відводчики слугують для відведення ниток або ножів, працюють у парі з петлячем для допомоги у формуванні стібків.

Відводчики ниток або ножів бувають різних форм, розмірів, а також можуть відрізнятись якістю їх виготовлення в залежності від машини, для якої призначені. Працюють з легкими, середніми та важкими матеріалами.

Асортимент на нашому сайті Shvejnik.com.ua Вас приємно здивує. Ми впевнені, що Ви знайдете у нас найнеобхідніші запасні частини на своє виробництво та станете нашими постійними клієнтами. Тривала співпраця з якісними та перевіреними виробниками дозволяє нам забезпечити Вашу техніку надійнии та якісними запчастинами. Обирайте у нас та переконайтесь самі! А за додатковою інформацією звертайтесь за вказаними на сайті номерами телефону або електронною адресою, наші фахівці дадуть Вам найобширнішу інформацію про будь-яку запасну частину, яка тільки Вас зацікавить.