Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Вирубні преси

Shvejnik.com.ua пропонує розкрійні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

6 одиниця(s)

Вирубний прес – спеціальне обладнання, яке використовується при виготовленні виробів зі шкіри та взуття. За допомогою гідравлічного станка можна розкроїти матеріал з будь-якого типу шкіри: нубук, замш, флотар, лак, тощо. Також преси легко впораються зі шкірзамінником та екошкірою.

Серед характеристик вирубних пресів можна виділити гідравлічну систему, яка дозволяє пресу виконати вирубку з високою потужністю за допомогою електричного двигуна з низьким споживанням електроенергії.

За допомогою вирубного пресу Ви зможете не тільки розкроїти матеріал, але й виконати тиснення. Без такого розкрійного обладнання не може обійтись виробництво, де виготовляються сумки, взуття, одяг зі шкіргалантерейних виробів.

Вирубні преси «ATOM» - це високоякісне обладнання італійського виробництва, оснащене автоматичним ударно-ріжучим  механізмом, кнопками для регулювання сили різання та одним чи двома потенціометрами. Силу різання та плавність руху преса також можна регулювати за допомогою потенціометра. Не залежно від положення станка, сила удару залишиться однаковою.

Переваги пресів «ATOM»:

- зручність та безпечність у використанні

- довговічність та надійність

- економні витрати матеріалів

- низьке споживання електроенергії

- широкий модельний ряд з різноманітними технічними характеристиками

- гарантійне обслуговування протягом роки після здійснення покупки

- недороге обслуговування

Підбирати обладнання необхідно в залежності від технологічних вимог Вашого виробництва. Існують наступні різновиди вирубних пресів:

- кареточний прес з кнопками

- кареточний прес із сенсорною планкою

- поворотний вирубний прес

- гідравлічний вирубний прес

Каретка володіє великою швидкістю переміщення, що дозволяє пришвидшити роботу фабрики, тим самим підвищити ефективність та продуктивність праці. Гідравлічна система, що запатентована компанією «ATOM», дозволяє заощадити на споживанні електроенергії, адже використовуються електродвигуни найнижчої потужності.

Сенсорна планка дозволяє контролювати рух каретки та рух вирубної головки вгору та вниз, доторкаючись долонею до синхронізованої сенсорної планки. Кареточні преси виготовлені з високоякісного металу, що подовжує термін роботи обладнання, та знижує ймовірність потреби у частому обслуговуванні.

Для вдалого вибору вирубного пресу Вам достатньо переглянути відповідний розділ на нашому сайті Shvejnik.com.ua або написати нам Ваші побажання. Наші фахівці з великою радістю допоможуть Вам у виборі найвдалішої моделі та нададуть Вам якомога детальнішу інформацію про них з метою допомогти Вам підвищити продуктивність праці Вашої фабрики. Багаторічний досвід співпраці з провідними світовими брендами дає нам можливість запропонувати Вам кращі моделі високої якості за привабливими цінами.