Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Закріпочні машини

Shvejnik.com.ua пропонує обладнання наступних виробників

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Закріпочні машини –  механічні швейні машини, які призначені для того, щоб виготовляти закріпки на будь-яких тканинах. Промислові швейні машини для виготовлення закріпки зручно використовувати при різних процесах пошиву капелюхів та інших головних уборів, штанів та блузок, верхнього одягу та навіть нижньої білизни. Закріпка – це короткий стібок, який виконується на швейній машині ланцюгового або човникового стібка.

Розрізняють автоматичні та напівавтоматичні закріпочні швейні машини.

Напівавтоматичні закріпочні машини обладнані індукційним двигуном основного валу та механічним керуванням, де кількість стібків у закріпці та натяг нитки регулюються вручну.

Автоматичні закріпочні машини оснащені сучасним серводвигуном основного валу та комп’ютерним управлінням. Кількість стібків, розмір закріпки та натяг нитки задаються на панелі управління.

Програмовані закріпочні машини частіше за все використовують для пошиття тканин, де потрібний більш товстіший стібок. Сучасні закріпочні машини з програмним управлінням покликані автоматизувати різні процеси обробки тканин. У автоматичних закріпочних машинах присутні найновіші функції для програмування, що дозволяють виконувати пошиття закріпок більш ніж 400 видів. Суттєвою перевагою сучасних промислових закріпочних швейних машин вважається автоматична функція обрізки нитки, що дозволяє економити час на обробку виробу.

ПЕРЕВАГИ НОВИХ МОДЕЛЕЙ ПРОГРАМОВАНИХ ЗАКРІПОЧНИХ МАШИН

- пришвидшення процесу пошиву

- зменшення періоду очікування старту

- вдосконалення автоматизованого підйому лапки

- також вдосконалились обрізка нитки та реакція на сигнали

- поява нової функції: захоплення нитки (не дозволяє вислизнути нитці з голки та заплутуватись на зворотньому боці тканини)

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Dürkopp Adler, Pfaff, Typical, Juki, Zoje, Brother, Texi, Jack, Bruce, Siruba, Supreme

А ви вже обрали для себе ідеальну закріпочну машину? Якщо ні, то ми вам з радістю допоможемо обрати найкращий варіант. На нашому сайті Shvejnik.com.ua ми пропонуємо надійну та перевірену техніку, яка дозволить удосконалити ваше виробництво. Багаторічна співпраця з лідерами швейної індустрії принесла значний досвід нашим спеціалістам і ми залюбки готові ділитись ним з вами. Звернувшись до наших фахівців, ви можете бути впевнені у правильності вибору обладнання для вашого виробництва.