Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Заточні інструменти

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

8 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

8 одиниця(s)

Будь-яке лезо інструменту після його використання втрачає свою гостроту. Неважливо, пила це або ніж, але притуплене лезо створює проблеми і ускладнює роботу. Тут не обійтися без заточного станка.

Та для кожного заточного станка потрібні належні заточні інструменти, які можете знайти у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Абразивні заточні камні, алмазні круги, поліровочні нитки та ще багато інструментів для заточки, що встановлюються на заточні станки, знайдете у відповідній категорії сайту Shvejnik.com.ua.

Заточні круги використовуються на швейних виробництвах та інших підприємствах для заточування різних інструментів. За їх допомогою можна заточити фрези, різці, столярний інструмент, а також інший інструмент, включаючи леза ножів і ножиць. Вони встановлюються на спеціальний заточний станок, де і виконують своє основне призначення. З їх допомогою можна правити або заточувати інструмент, який цього потребує.

Алмазний заточний круг призначений, в основному, для грубої первинної обробки. Вони можуть бути прямого профілю, чашковими – з циліндричної і конусної форми, тарілчастими або мати видуті форми кромки. Заточні круги розрізняються по товщині і типу посадкового отвору.

Абразивні заточні камні відмінно підходять для обробки і шліфування поверхонь, а також для заточування лез різних інструментів. Камні випускаються різних форм, зернистості і розмірів. Головні параметри, які важливі у виборі заточних камнів – марка абразивного матеріалу, зернистість і твердість.

Матеріал – заточні камні можуть виробляти із алмазу, технічних рубіна і сапфіра, карбіду бору і кремнію. Вибір матеріалу бруска залежить від того, які поверхні Ви збираєтесь обробляти і якого результату хочете досягти. Наприклад, карбід кремнію настільки зносостійкий, що ним можна навіть первинно заточити зовсім тупі леза.

Зернистість – цей показник позначає розмір зерна. Чим більший цей показник, тим вищі абразивні властивості заточних каменів. Камні з найбільшою зернистістю використовуються для грубої заточки. Чим більш тонку роботу Ви збираєтесь виконувати, тим меншу зернистість бруска потрібно вибрати.

Твердість – чим вище показник твердості, тим грубший брусок. З вибором твердості все йде так само, як і з розміром зерна – для тонких робіт потрібно обирати менш жорсткі абразивні камні.

На сайті Shvejnik.com.ua Ви можете за вигідною ціною купити камні, круги, поліровочні нитки для заточування, а також багато інших швейних інструментів. Ми пропонуємо тільки якісні та надійні швейні аксесуари та інструменти для покращення та підвищення ефективності роботи на Вашому швейному виробництві. Ці аксесуари роками будуть підтримувати Ваші ножі в ідеальному стані. Ми швидко доставимо Ваше замовлення у будь-який регіон України. Можете не сумніватись у високій якості пропонованого нами асортименту, адже багаторічна співпраця з провідними європейськими та світовими лідерами у швейній індустрії дозволяє нам пропонувати тільки найкраще швейне обладнання та швейні інструменти.