Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Знімач стопорних кілець

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

4 одиниця(s)

Для того, щоб зняти або встановити стопорні кільця, потрібен спеціальний інструмент – знімач, що має загнуті або прямі наконечники, виконані із зносостійкого і міцного матеріалу.

Знімачі стопорних кілець – це шарнірно-губцевий інструмент, який призначений для монтажу і демонтажу зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець. Вони забезпечують легку установку, а також дозволяють знімати кільця без перекосу. За формою щипці для стопорних кілець нагадують плоскогубці. Зручні у використанні, мають компактні розміри і невелику вагу. До того ж, моделі з вигнутими наконечниками значно спрощують роботу у важкодоступних місцях.

Щипці для стопорних кілець можна розділити на 4 групи:

- вигнуті на розжим – використовуються при демонтажі кілець внутрішнього типу та для їх зняття.

- вигнуті на стиск – основна робоча функція – надійна фіксація внутрішніх кілець.

- прямі на розжим – інструмент для демонтажу зовнішніх кілець.

- прямі на стиск – схожі на плоскогубці, використовуються при фіксації деталей на валі. Аналог – знімач для внутрішніх стопорних кілець.

Інструмент складається з двох наконечників, які зводяться і розводяться в сторони за допомогою рукояток, що рухаються. Для зручності деякі моделі знімачів оснащені пружиною між двома ручками для зниження навантаження на руку під час роботи зі стопорними кільцями. Для зняття зовнішніх стопорних кілець використовують знімачі з прямими довгими наконечниками, звуженими до кінців. Для внутрішніх кілець більш зручно скористатися інструментом із увігнутими кінцями, завдяки чому можна працювати з важкодоступними елементами.

При покупці знімача для стопорних кілець, зверніть увагу на наступні критерії:

- діаметр отвору, від якого залежить, які за величиною кільця можна буде встановлювати і знімати,

- матеріал робочої частини – надійними вважаються ті знімачі, які виготовлені з посиленої або хром-ванадієвої сталі. Такий інструмент не ржавіє і має велику стійкість до механічних пошкоджень. Підійде для щоденного використання.

На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви зможете обрати знімачі стопорних кілець будь-якого типу. Ми надаємо перевагу тільки перевіреним та надійним постачальникам, тому можемо Вас запевнити, що Ви неодмінно будете задоволені якістю будь-яких швейних аксесуарів та запасних частин. Наш багаторічний досвід зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще, тож чекаємо Ваших повідомлень або дзвінків за номером, що вказаний на сайті Shvejnik.com.ua. Будемо раді відповісти на всі Ваші питання та допомогти Вам у виборі якісних аксесуарів саме для Вашого виробництва.