Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

2-голкові прямострокові машини (легкі і середні матеріали)

Shvejnik.com.ua пропонує 2-голкові машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

11 одиниця(s)

Двоголкові прямострокові швейні машини здатні вдало доповнити функціонал універсальних машин і вивести Ваше виробництво на якісно новий рівень. Двоголкові машини значно спрощують пошив таких елементів як кишені на джинсах, пояси, коміри і багато інших. Швейні машини човникового стібка з двома голками широко застосовуються в незалежності від складності оброблюваних виробів.

Для максимально вдалого та ефективного вибору моделі варто врахувати особливості і відмінності двоголкових швейних машин. Зверніть увагу на наступні фактори:

- відстань між голками, яка дозволяє встановити необхідну ширину строчки;

- можливість відключення голок для якісної обробки елементів з великою кількістю поворотів строчки;

- тип просування матеріалу: за допомогою зубів, зубів і голки або потрійний транспорт з витягаючим роликом.

При покупці двоголкової прямострокової швейної машини не можна обійти стороною очікувані обсяги виробництва і складності виробів, які обробляються. Залежно від оброблюваних матеріалів важливо правильно підібрати тип транспорту і швидкість роботи швейної машини. З практичної точки зору двоголкова машина з нижнім і голковим просуванням зарекомендувала себе як найбільш універсальна комбінація для більшості видів швейних операцій. Сучасний асортимент двоголкових швейних машин човникового стібка наповнений моделями з автоматичним управлінням, яке дозволяє відключати голки при прошиванні складних ділянок виробів з нерівномірними строчками. В цей функціонал також входить комп'ютеризований розрахунок необхідної кількості стібків для акуратної і естетичної обробки матеріалу. Швейне виробництво в промислових масштабах практично не обходиться без двоголкових прямострокових швейних машин.

Shvejnik.com.ua співпрацює з наступними брендами: Dürkopp Adler, Pfaff, Vetron, Typical, Juki, Zoje, Brother, Texi, Jack, Bruce, Siruba.

З огляду на безліч функцій і різноманітність вибору часом буває складно зупиниться на конкретній моделі швейної машини. Звернення до фахівців нашого магазину значно спростить Ваш вибір і підвищить ефективність і якість Вашого виробництва. Асортимент Shvejnik.com.ua представлений кращими в своєму класі представниками від виробників світового рівня.