Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Розкрійні машини з вертикальним та стрічковим ножем

Shvejnik.com.ua пропонує розкрійні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Розкрійна машина – це обладнання, що дозволяє розкроювати матеріали різних товщин, тканини, текстиль, неткані матеріали, матеріали зі шкіри та паралон.

Розкрійні машини поділяються на наступні різновиди:

- з вертикальним розкрійним ножем

- з стрічковим розкрійним ножем

- з дисковим ножем

- відрізні лінійки

- машини для нарізання прямої і косої бейки

- термоножі

Вертикальні розкрійні ножі призначені для розрізання тканин із різних текстильних матеріалів, що викладені не одним шаром. Найкраще використовувати вертикальні ножі при розсіканні синтетичних матеріалів або матеріалів з покриттям, які створюють високий опір при розрізанні. Вертикальні ножі можуть впоратись як з легкими матеріалами, так із важкими. За їх допомогою виконується точний розкрій будь-якого матеріалу.

Розмір леза ножа залежить від висоти настилу і може регулюватись. Розкрійна машина переміщується закрійником по настилу та безперешкодно працює як на малих, так і на великих радіусах, при цьому з високою швидкістю розкрою. Машина також оснащена механізмом самозаточування, завдяки чому лезо заточується з двох боків за допомогою абразивних каменів.

Для ще більш точного розкрою на виробництвах використовують також стрічкові розкрійні машини, без них точний розкрій просто неможливий. Особливістю такої розкрійної машини вважається те, що висока точність розсікання залишається незмінною навіть при великих швидкостях роботи. Дане обладнання також оснащене пристроєм для регулювання швидкості, що забезпечує більш зручну роботу з різними матеріалами. При роботі розкрійна стрічка заточується, аналогічно до вертикальних ножів – з метою підвищення якості розрізу синтетичних тканин та запобігання зсуву шарів тканини відносно один одного.

Ви ще у роздумах, де придбати найкраще розкрійне обладнання для Вашого виробництва? Бажаєте обрати найпродуктивнішу машину, та не впевнені у правильності вибору? Найбільш затребувані моделі одного з найкращих виробників – німецької компанії KURIS – представлені  на Shvejnik.com.ua. Ми є офіційними представниками компанії KURIS в Україні. Фахівці нашого магазину завжди готові надати найбільш повну та актуальну інформацію по використанню і обслуговуванню розкрійного обладнання. Тож Ви знаєте, куди звертатись: Shvejnik.com.ua – багаторічний досвід зі світовими виробниками дозволяє пропонувати Вам тільки найкраще.